שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> מחלות מין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחלות מין
 

מחלת מין , איידס ו – בדיקות איידס


LIKE TO WRITE

בת 30 +

כותבת, מהרהרת, יוזמת, מביעה, שואפת, מקדמת...

 
 

המילה מחלת מין מעלה חלחלה לא מוצדקת. המילה איידס מעלה סטריאוטיפים שגויים. בדיקות איידס מומלצות בחום לכל גבר ואישה.

מחלת ה- איידס עברה כמה וכמה גילגולים. היא אכן התחילה כקשה, סופנית,מכאיבה ומטרידה ועם השנים הפכה מחלת האיידס למחלה שאפשר לחיות איתה ואפילו בשלום.

מסביבנו הם קיימים, ילדים וילדות, נערים ונערות, נשים וגברים אשר חלו ב- איידס . בניגוד לסטריאוטיפים המגמתיים והשקריים לא "כולם" הומוסקסואליים, לא "כולם" מקיימים יחסי מין ללא בקרה – לעיתים אלו ילדים אשר נולדו כך, לעיתים זו הידבקות תוך כדי מגע הטרוסקסואלי, לעיתים ההידבקות ב – איידס היא תוצר של אונס, לעיתים מדובר על תרומת דם. יש כל כך הרבה סיפורים שצריך לשמוע ולהבין שכולנו חשופים ואין קשר להומוסקסואליות, לחוסר הגיינה או להתנהגות לא פוריטנית.

בדיקות איידס  הן ברות ביצוע. בדיקות איידס הינן דיסקרטיות, התשובות תוך כמה ימים ותחושת ההקלה באם התשובות הן שלילית, היא אין סופית.

באם לאחר בדיקות איידס , התשובה הינה חיובית, קיימת במדינת ישראל מערכת מקצועית, משומנת ומוערכת של תמיכה, עזרה, הפנייה ומידע רב.

חשוב לזכור! מידע חשוב מאוד בדיונים על איידס . בשם הפחד אנשים לא רוצים לדעת, בשם האי ידיעה חלות ההידבקויות.

הן ב- מחלת מין והן ב – איידס .

 

כדאי להכנס לאינטרנט ולקרוא על מחלת מין כזו או אחרת, על היסטוריית ה – איידס , על ההתפתחויות, השינויים, התגליות ואף על הנתונים והסטטיסטיקות.

טמינת ראש בחול לא תסיר את הסכנה. להיפך, רק תגביר. באם יהיה קיים ידע - על מה היא מחלת מין , כיצד אפשר להמנע ממנה, מה הם דרכי הטיפול והאם איידס נחשבת  למחלת מין  - אזי הסיכוי להידבקויות הוא גבוה יותר. כן, בדיון על איידס , ידע הוא בהחלט כוח. כוח המונע שינוי חיים.

מה היא מחלת מין ? כמה סוגים של מחלת מין יש ? מה אחוזי ההידבקות ב – מחלת מין ? מה הקשר בין בדיקות איידס ו – מחלת מין והאם איידס היא רק מחלת מין או עוד מחלה? תשובות לכל אלו ועוד אפשר למצוא באינטרנט.

 

 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה