שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> מחלות מין
הוסף עכשיו מאמר למדור :
מחלות מין
 

קבוצות סיכון למחלת האיידס.


magzi

מגזי אוהבת לכתוב להנאתה  ולהדפיס ב מדפסת   ב מהירות מופרזת  .

בוגרת אתר הכרויות  אחד או שניים בחיים ואחת שעשתה דיאטה יותר מפעם אחת בחצי שנה. 

אוהבת לבלות ב שכרות מלווה בצחוק וחובבת משחקי חשיבה ו בניית אתרים ברגעים קשים ולכתוב מאמרים בחרוזים

 
 

 

 

המגפה הקשה ביותר שידעה אוכלוסיית כדור הארץ אי פעם היא מגפת האיידס. מחלה אשר גבתה חיי אדם וממשיכה לגבות מדי יום כ8000 בני אדם, מבוגרים כילדים- המחלה עשויה לפגוע בכולם. זו מגיפה קשה יותר ממגיפת האבעבועות השחורות והקדחת הצהובה קשה יותר מהכולרה והפוליו. מחלה אשר גבתה פי כמה מונים יותר מאלו שמתו בעקבות העגבת, שהייתה עד פריצת מגפת האיידס, למחלת מין החמורה מכולן.


מחקרים רבים ומסקנות הסטטיסטיקות מבקשים למצוא את הגורם להתפשטות נגיף ה איידס בקרב כל העולם, שהיה, כידוע, נחלתם של תושבי אפריקה וסביבה עד לפני שנים ספורות.


חלק מהממצאים מעלה את הטיעון כי מחלת האיידס הייתה יכולה להיחסך משאר תושבי העולם במידה והייתה נעצרת באפריקה, במידה והיה נמצא למגפה מרפא. גם בדרום אפריקה, הנחשבת ל"אפריקה הנאורה", בניגוד לאפריקה הפרימיטיבית, הידועה לשמצה, רווחה המגפה והיא מצטיירת כיום כבירת האיידס בכבודה ובעצמה.

מלכתחילה, כך נכתב במאמר של ג'ורג' ויטולקאס, מגדולי ההומופאתים בדורנו, מהווה האוכלוסייה באפריקה קבוצת סיכון למגפות וכן, ל מחלות מין אשר חוזרות ונשנות בקרב עצמם. זאת ועוד, מהפכת החופש המיני באפריקה היא שהביאה לכך שרבים מהנפגעים כבר אינם מגיבים לאנטיביוטיקה.

בדומה לכך, גם התנהגות מינית חופשית בקרב קהילת ההומוסקסואלים במערב הניבו את התוצאה המעיבה, דהיינו, התפשטות מחלת האיידס בעולם כולו. התאוריה במאמרו של ויטולקאס מצביעה על כשל חיסוני רווח בקרב מטופלים באנטיביוטיקה אשר נדבקו בעברם ב מחלת מין , מה שעשוי להעיד על היותם רגישים יותר ובסכנת הדבקות במחלת האיידס.

מאותה סיבה בדיוק רווחת ההנחה כי העוסקים בזנות והנוהגים בחופש מיני, ללא שימוש באמצעי מניעה (הגם שאפילו קונדום לא מהווה הגנה מוחלטת) מהווים את אותה קבוצת סיכון למגפת האיידס.


 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה