שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

בוטוקס זה מרשים


יעל

אמיר

 
 
הזרקות בוטוקס – על כמה ולמה

"בין אחת לחמש" או "בין שתים לשלש" ולא, לא מדובר בשעות הגעה של טכנאי אלא במספר ההזרקות של הבוטוקס. לפעמים יספיקו שתי הזרקות אבל בדרך כלל מדובר בסידרה. הטיפול עצמו, אגב, הוא קצר למדי, משהו כמו רבע שעה אבל, ההכנה לטיפול היא כמובן ארוכה יותר ומקיפה יותר. כאן המקום לציין שהזרקות בוטוקס לא מתאימות להעלמת פיגמנטציה אלא להעלמת קמטים שנוצרו בגלל הבעות חוזרות, חלקן נעימות וחלקן פחות.

 

קמטי חשיבה שלא חשבנו עליהם

מחשבה וריכוז מפעילים שרירים בפנים, בדיוק כמו חיוך או בכי. השרירים מתכווצים בתגובה לחשיבה, לנסיון להתרכז במשהו, למאמץ חשיבתי ואפילו תוך כדי שיחה או ויכוח. עד כאן טוב ויפה אולם, מה עושים במקרה והקמטים נשארו חרושים ועמוקים, כאילו עוד רגע אנחנו עומדים להתפרץ על מי שעומד מולנו או שכאילו אנחנו כועסים עד היום. והלוא גמרנו כבר להתווכח ולהתרגז אז עכשיו הקמטים נשארו והם מיותרים. הפתרון לאלה הוא הזרקות בוטוקס.

 

הזרקות של בוטוקס לא ממלאות את הקמט אבל הן כן מפסיקות את הפעילות שלו. לכן אחרי הזרקות של בוטוקס הוא פחות נראה לעין. הקמט נוצר כתוצאה מפעילות עניפה של השריר וההבעה. ההבעה גרמה לשריר בפנים להתכווץ והעור שמעליו הפך לקמט. הפסקה של ההתכווצות מטשטשת את הקמט. הזרקות בוטוקס הן החדרה של חומר שמפסיק את הקשר בין השריר לבין המחשבה או הרגש. כך הכעס יכול להישאר רק שהשריר לא מתכווץ כשהוא מופיע. כשהשריר מפסיק להתכווץ אז הקמט, כאמור, מפסיק להתהוות.

 

מספר הטיפולים נקבע לפי הוראות הרופא ולפי התוצאות שבין הטיפולים, כמו בטיפולים למחיקת פיגמנטציה. הרופא מתאים את כמות החומר המוזרק בכל טיפול ובין הטיפולים קובעים את ההמשך לפי התוצאות. בכל מקרה, הזרקות בוטוקס חוזרות על עצמן מדי מספר חודשים. לפעמים ההשפעה שלהן ארוכה יותר, תלוי במטופל ותלוי בתגובות העור שלו. הטיפול לא גורר בדרך כלל תופעות לוואי מיוחדות אלא רק כאלו שעוברות אחרי מספר ימים. בכל מקרה, לפני הטיפול הראשון יש למצוא את הרופא שקיבל רשיון לבצע טיפולים כאלו ולהיוועץ בו. 

http://estheticprice.co.il/


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה