שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

המסת שומן


טלי גל
 
 

רבים סבורים כי המסת שומן ושאיבת שומן הן פעולות זהות או דומות. סברה זו שגויה. אם אתם סובלים ממצבורי שומן בחלקים מסוימים של הגוף ואתם מעוניינים לטפל בבעיה, יש מספר דרכים לעשות זאת.

המסת שומן- שמירה על מראה העור

כאשר אתם שומעים אנשים מדברים על פרוצדורת המסת שומן אותה הם עברו הכוונה שלהם היא שהם עברו הליך לא כירורגי של המסת שומן וזאת לעומת הליך של שאיבת שומן המערב ניתוח על ידי מנתחים פלסטיים. קיימות שיטות שונות להמסה של שומני הגוף, ביניהם על ידי שימוש במכשיר לייזר, אולטרה סאונד ועוד.

כל שיטה שונה מהאחרת ברמת האפקטיביות שלה, כלומר, ברמת ההרס של תאי השומן. חשוב לדעת כי לכל אחד יש רקמות שומן בגוף והתפקיד שלהן חשוב מאוד בכל הקשור אל שמירת המראה של העור שלנו. לכן, חשוב לבדוק מה הן השיטות השונות המוצעות להמסת שומן ומהי מידת ההרס אותן הן גורמות.

לאחר מכן, חשוב לבחור אנשי מקצוע בעלי ניסיון ומוניטין של הצלחות בביצוע פרוצדורה זו. בשנים האחרונות הליך זה פופולארי מאוד בישראל וזאת משום המכשירים המתקדמים והתוצאות המוצלחות.

המסת שומן- חשוב לדעת

חשוב לדעת כי טיפול המסת שומן הוא אינו הליך של הצרת היקפים, שאיבת שומן או תחליף כלשהו לדיאטה וספורט. הטיפול לוקח כשעה, הוא אינו פולשני, ההחלמה מהירה (מספר ימים) והתוצאות שלו קבועות. טיפול זה מתאים אך ורק לאנשים שבריאותם תקינה וסובלים מאזורים מסוימים וקבועים בגוף בהם הצטבר שומן.

ניתן לבצע טיפול זה באזורים רבים בגוף, כמו למשל בזרועות, בירכיים, בסנטר, בשוקיים ועוד. ככל שאזור הטיפול קטן יותר, כך גם אחוזי ההצלחה גבוהים יותר.

המסת שומן- סוגי טיפולים

גלי רדיו- מוחדרת אלקטרודה מתחת לעור והיא מקרינה אנרגיה תרמית. אנרגיה זו ממיסה את תאי השומן והופכת אותם לנוזל אשר נשאב מהגוף.
  לייזר- קרן הלייזר חותכת את תאי השומן והם מומסים. היתרון כאן הוא דימום קל ביותר ושיעור הצלחה גבוה.
  אולטרה סאונד- כאן הורסים את תאי השומן באמצעות גלי אולטרה סאונד והם יוצאים מהגוף בשתן ובצואה.
  זריקות- כאן מדובר על כארבעה טיפולים. בכל טיפול מוזרק חומר מיוחד. התוצאות של התהליך קבועות אך יש לקחת בחשבון כי התהליך מתאים לאזורים קטנים בגוף.
 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה