שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

הסיכונים לפני ניתוח הקטנת חזה


נאור הררי
 
 

 

למרבה המזל, סיבוכים משמעותיים מהקטנת חזה הם נדירים. בכל שנה, אלפי נשים עוברים ניתוח הקטנת חזה מוצלח, ללא שום בעיות עיקריות, ואנו שמחים עם התוצאות. לכל מי ששוקלת ניתוח, לעומת זאת, צריך להיות מודעות לכל  היתרונות  והסיכונים.

אני מבין שלכל הליך  כירורגי יש סיכונים, אבל איך אני אלמד יותר, כך שאני יכולה לקבל החלטה חכמה?

 

על הנושא של סיכונים וסיבוכים אפשריים של ניתוח צריך לדון על בסיס אישי בינך לבין המנתח הפלסטי שלך, או עם איש צוות במשרדו של המנתח שלך.

חלק מן הסיבוכים הפוטנציאליים שעלולים להיות להיווצר אצלך כולל דימום, זיהום ותגובות להרדמה. לעיתים נדירות, מטופל עשוי לדרוש עירוי דם במהלך הניתוח. בדרך כלל זה יכול להיות צפוי מראש, והמנתח הפלסטי שלך עשוי, בנסיבות מסוימות, יצייע לך לתרום דם כהכנה לניתוח.

בעקבות הפחתה, לפעמים השדיים לא יהיו סימטרית לחלוטין או גובה הפטמה עשוי להשתנות מעט. אם תרצי, התאמות קלות יכולות להתבצע במועד מאוחר יותר. אובדן קבוע של תחושה בפטמות או השדיים עלול להתרחש לעיתים רחוקות. ניתוח משחזר הוא לפעמים מועיל במקרים מסוימים שבם חתכים שהגלידו נראים בצורה מאוד גרועה. במקרה הלא סביר של פגיעה או אובדן תחושה של הפטמה והעטרה, הם בדרך כלל יכולים להשתמש בשתלי עור.

אתה יכול לעזור להפחית סיכונים מסוימים על ידי ביצוע העצות וההוראות של המנתח הפלסטי שלך, גם לפני וגם אחרי הניתוח.

כיצד עלי להתכונן לניתוח?

 

בהתאם לגיל שלך, או אם יש לך היסטוריה של סרטן השד במשפחה שלך, המנתח הפלסטי שלך עשוי להמליץ ​​על בדיקת ממוגרפיה בסיסית לפני הניתוח ובדיקת ממוגרפיה עוד כמה חודשים לאחר הניתוח. זה יעזור כדי לזהות שינויים עתידיים ברקמת השד שלך. בעקבות הקטנת חזה, את עדיין תיהיה מסוגלת לבצע בדיקת שד עצמית. ניתוח הקטנת חזה לא יגדיל את הסיכון להתפתחות סרטן השד.

אם את מעשנת, תתבקשי להפסיק לעשן מבעוד מועד הניתוח. אספירין ותרופות נוגדות דלקת מסוימות יכולים לגרום לדימום מוגבר, ולכן עליך להימנע מנטילת תרופות אלה לתקופה של זמן לפני הניתוח. המנתח שלך יספק לך הנחיות לפני הניתוח נוסף.

ניתוח הקטנת חזה ניתן להתבצע באשפוז . אם את נישארת בבית החולים או במתקן כירורגי, זה יהיה ככל הנראה רק ללילה אחד. בין אם את משתחררת ביום הניתוח או ביום שלמחרת, את צריכה מישהו שיסייע אותך הביתה וישאר איתך ליום המחרת או למחרתיים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה