שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

הסרת שיער לגברים-טיפול נפוץ בימינו


eyal levi
 
 

פעם הסרת שיער בלייזר לגברים היה התנסות שגברים מעטים היו עושים אם היית שרירן ,רוכב אופניים,שחיין או אולי רקדן.אם לא היית כזה מרבית הסיכויים ששיער הגוף היה נשאר עליך.ממש לא כך יותר.

 

מרבית הגברים אינם חפצים בהכרח להוריד את כל שיער גופם אך הם כן מעונינים לדלל את שיער גופם בחזה בטן וגב לדוגמא.מכונים המטפלים בהסרת שיער מוסרים שגברים הם חלק לא קטן מכלל הקליינטים שלהם:"אנו מקבלים המון גברים שרוצים להוריד שיער באוזניים ,בעורף,לדלל את השיער בחזה ובבטן. להבדיל מנשים אשר אצלן הסרת שיער הוא טיפול חובה שכולן עושות ,גברים אינם יודעים איך להתמודד עם שיער גוף עודף.

 

טיפולי הסרת שיער לגברים הכי פופלאריים הם: הסרת או הפחתת שיער על הגב,החזה ,הבטן,הכתפיים,אוזניים ועורף.

 

הסרת שיער בלייזר אינה טובה לכולם. באופן בסיסי, אנשים בעלי עור בהיר ושיער שחור מגיבים בדרך הטובה מכולן להסרת שיער בלייזר. שיער בלונדיני או לבן לא מתאים לטיפול לייזר. התוצאות שונות מאדם אחד למשנהו - גם אלו שמתאימים להסרת שיער בלייזר חווים לעיתים תוצאות שונות . תוצאות אופיניות הם סביב ירידה של 70% בצמיחת השיער באזור המטופל בסיום 6 טיפולים.

 

הבה נעיף מבט מקרוב על היתרונות והחסרונות של שימוש הסרת שיער בלייזר: יתרונות: 1- פתרון להסרת שיער לטווח לא קצר 2- מוריד שטחים לא קטנים בגוף 3- תהליך שאינו פולשני 4- טיפול שאינו כואב 5- פתרון פשוט חסרונות: 1- לא ניתן להתחייב לתוצאות 2- הטיפולים לא זולים 3- אי אפשר לבצע את זה בביתכם - מומלץ לראות איש מקצוע 4- מחייב פגישות מרובות עבור התוצאות הטובות ביותר 5- ממש לא פתרון לצמיתות

 

האומנם ניתן להסיר שיער לכל החיים? יש לא מעט מרפאות המבטיחות הסרת שיער לכל החיים . בעוד זה נכון שרוב הגברים חווים תוצאות טובות עם הסרת שיער בלייזר (ישנו דיווח הפחתה של עד 70% צמיחת שיער על האזורים הנגועים) – אי אפשר להתחייב לתוצאות. בעצם, יש גברים שהיו נראים מועמדים אידיאליים להסרת שיער בלייזר (עור בהיר ושיער כהה) ולא הגיבו לטיפול, בעוד אחרים חווים תוצאות טובות. אף אחד לא באמת מבין מדוע זה קורה. עקב כך, יש להיזהר ממרפאות המבטיחות הסרת שיער לכל החיים.

 

עור כהה במידה ו יש לך עור כהה או אולי שזוף חיוני שתקבע פגישה עם איש מקצוע. הסרת שיער בלייזר פועלת ע"י פולסים של אור שחודרים לשיערה.לבני אדם בעלי גוני עור כהה ,הסרת שיער בלייזר עלול לגרום לכוויות ובמקרים חמורים אפילו להצטלקות. יש מספר שלם של לייזרים שונים בשביל הסרת שיער בלייזר – איש מקצוע ידע איזה לייזר הוא למעשה המוצלח ביותר בעבור העור שלך.

 

ההשפעות לטווח ממושך מחקרים הראו כי הסרת שיער בלייזר עשויה להיות אמצעי יעיל אבל עדיין לא קיימים נתונים כדי להבין אם יש השפעות ארוכות טווח על מטופלים שעברו הסרת שיער בלייזר. באופן תיאורטי, הסרת שיער בלייזר רק פוגעת בזקיק שממנו השיער גדל כך שלא צריכה להיות שום תופעות לוואי ארוכות טווח. ההליך הוא לא נטול כאבים אבל רוב האנשים אינם סובלים יותר מדי מכאב כאשר הם מטופלים. ישנם הטוענים שזה מרגיש כמו למשל סיכה קטנטונת שדוקרת את עורם, אחרים מדברים על עקצוץ קל. אם אתם מודאגים לגבי הכאב, אתם יכולים ברוב המקרים לדרוש מהמרפאה שימרחו לכם לפני הטיפול משחה לשיכוך הכאב ולשפשף על גבי העור המטופל קודם כן.

 

דרך אגב לגבי מחירים טיפולי הסרת שיער בלייזר מחירים לגברים לא שונים ממחירים לנשים.

 

מספר הטיפולים להשגת התוצאות הטובות ביותר השערות על הגוף עובר מספר שלבי צמיחה-שערות יכולות להמצא או בשלב גדילה או לחילופין בשלב מנוחה.בכל פרק זמן נתון מרבית השיער על גבי הגוף שלך עובר מחזור זה באופן עצמאי ועל כן על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר מומלץ לעשות מספר טיפולים בין 6-10 . כעבור 6 טיפולים אפשר לקבל ברוב המקרים דילול משמעותי שזה בתכלס מה שגברים מעונינים בו.דילול של בין 50-80- אחוז מהשיער.גברים בגילאי ארבעים פלוס יקבלו תוצאות שוות יותר והעור שלהם ישאר חלק לתקופה שבין חודשיים לחמישה חודשים בין טיפול אחד לשני. בחורים צעירים יותר יידרשו כמות טיפולים רב יותר. ובכלל כל מי שיבטיח לכם הסרת שיער לצמיתות רוצה רק בכספכם . רצוי להיזהר ממקומות אלו.
__________________ 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה