שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2455
מאמרים: 7495
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

הקטנת חזה


ubebig@gma
 
 

נשים בעלות חזה גדול סובלות רבות מבעיות שונות –  פיזיות ונפשיות. חזה גדול מקשה על נשים בגלל משקל השדיים שיוצר כאבי גב וצוואר. המשקל מקשה על הליכה, על ביצוע פעילות ספורטיבית, יוצר קושי בנשימה ועלול ליצור עקמת בעמוד השדרה. נשים בעלות חזה גדול סובלות , במקרים רבים, מחוסר ביטחון עצמי בחברה ומדימוי עצמי ירוד. הן חשופות למבטים מתגרים, ולעיתים, גם לאמירות בוטות ואחרות. כך, שההימצאות במקומות חברתיים לא נעימה להן.

פגישת הכרות וייעוץ

ניתוח של הקטנת חזה נערך בקליניקות ובמרכזים רפואיים מקצועיים ומודרניים שיש בהם מערכת מאורגנת למתן טיפולים רפואיים מתקדמים. כל אישה שמבקשת לעבור ניתוח הקטנת חזה צריכה לבחור כירורג פלסטי מקצועי על פי רצונה ובחירתה, ולהגיע אליו לפגישת הכרות וייעוץ. בפגישה היא תקבל הסבר על כל ההליך הרפואי והרופא יחליט על סוג הפרוצדורה שהיא תעבור. יש ניתוחים שנעשים עבור נשים בעלות שדיים בגודל בינוני, ויש כאלו שנעשים להקטנת שדיים גדולות ומלאות.

ביצוע ההליך

במסגרת הטכניקה המקובלת והנפוצה ביותר להקטנת שדיים גדולות נעשה חתך סביב העטרה שיורד עד תחתית וקפל השד. במהלך הניתוח מסירים שומן, עור ורקמות מיותרים. לאחר מכן מעבירים את העטרה למקום חדש. במקרים בהם יש צורך רק בשאיבת שומן, משתמשים בטכניקות מתקדמות לשאיבתו וכך נחסכות צלקות מיותרות. במקרה של הליך לשדיים בינוניים ייעשה החתך רק עד תחתית השד. הניתוח נעשה בהרדמה מלאה, ואורך כארבע עד חמש שעות.

בחירת מנתח

כל אישה צריכה להגיע מוכנה לניתוח הקטנת חזה, והיא צריכה לקבל את ההדרכה מהרופא עצמו. לאחר הניתוח היא תהיה חבושה בתחבושות אלסטיות מיוחדות ותקבל הוראות התנהגות מיוחדות. תהליך ההחלמה ההדרגתי אורך כמספר שבועות, ולאחריו יהיה אפשר לראות את תוצאות הניתוח. מומלץ לכל אישה לבחור במנתח מקצועי ובעל ניסיון שערך בעבר ניתוחים דומים למטופלות רבות. יש חשיבות עליונה לביצוע תקין ומקצועי, לשמירה על בטיחות רפואית בזמן הניתוח ועוד. מטרת הניתוח היא רפואית ונפשית, ורופא מקצועי יידע להכין את החולה מבחינה נפשית לניתוח, וכן יקפיד על ניתוח שמתאים לה ולמימדי גופה. הוא יעשה את הניתוח לשביעות רצונה המלא.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה