שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2449
מאמרים: 7482
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

הרמת חזה


ubebig@gma
 
 

להרבה נשים, יש שדיים נפולים בגלל הריונות, הנקה, השמנה והרזיה וכן גיל מתקדם. העוטר במשך השנים מאבד מהגמישות שלו ואז השדיים כבר לא זקופים והם פשוט  צונחים. יש גם תורשתיות לחזה נפול, אך לכל אלה יש פתרון כמו ניתוח של הרמת חזה. ניתוח זה הינו ניתוח פלסטי, ורק  מנתח פלסטי יוכל לבצע אותו. כאשר מגיעים לייעוץ עם מנתח פלסטי, הוא ימדוד את השדיים ויבחן את הצורה, הגודל סוג העור ועוד. כל רופא פלסטי ייתן את חוו דעתו והמטופלת תביע את הסכמתה לאחר שתבצע הדמיה במחשב של הרופא.  נשים שעברו את גיל הארבעים, צריכות לעבור ממוגרפיה.  מי שמעוניינת להיכנס שוב להריון אחר הניתוח וחושבת אף להניק, חייבת לידע את המנתח הפלסטי על מנת לדעת אם זה אפשרי לאחר הניתוח.

כיצד מתבצע ניתוח הרמת חזה?

הניתוח של הרמת חזה מתבצע בהרדמה מלאה ואורך הניצוח יהיה בין שעתיים לשלוש. ישנן טכניקות שונות לביצוע הניתוח, והכול יהיה בהתאמה למצב השדיים של המטופלת. הטכניקה הידועה ביותר היא חיתוך בצורת עוגן  בניתוח מוציאים עודפי עור ומבדקים את הרקמות. ישנן  הוראות שיש להקפיד עליהן לאחר הניתוח כמו , ללבוש חזייה מיוחדת רפואית למשך חודש לפחות. מי שיש לה עור יבש צריכה למרוח קרם לחות, אך לט למרוח קרם באזור התפרים. אם ישנה צניחה קלה של השדיים, ניתן לבצע את ניתוח הרמת חזה בדרך שונה יותר, כמו באמצעות שתלי סיליקון. חשוב להימנע מהרמת חפצים כבדים או פעילות מאומצת כמו פעילות ספורטיבית לפחות למשך שלושה שבועות.

מה קורה לאחר הניתוח

כשבוע לאחר הניתוח, יש להגיע למרפאה של הרופא המנתח, על מנת שיבצע ביקורת. אם יש הפרשה, דימום או נפיחתו לפני הביקורת, או שדיים לא סימטריים, חום וכאבים חזקים, יש מיד לדווח לרופא. בדרך כלל לכל מטופלת יש את הטלפון של הרופא המנתח, במידה וחלילה יהיו סיבוכים כלשהם שהם נדירים לסוג ניתוח זה. כל המטופלות שמעשנות, המעוניינות לעבור ניתוח של הרמת החזה,  חייבות הפסיק לעשן כשלושה שבועות לפני ואחרי הניתוח.

 

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה