שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

הרמת חזה – במיוחד בשבילך


Binyamin t
 
 

יש תקופות בחיים בהן נשים עומדות בפני אתגרים גופניים רבים כגון: הריון, שינויי תזונה, גיל והורמונים. החזה אינו מוגן מפני נזקי הזמן והסביבה ולעיתים הוא צונח מטה. אובדן הגזרה יכול להוביל לדיכאון וחוסר תפקוד בסיטואציות חברתיות. אם בעבר נשים נאלצו לשאת בגלוי את שינויי המראה, היום נפילת חזה אינה גזירת גורל. לידה אינה חייבת להפחית את תחושת הנשיות של האישה; ניתוח הרמת חזה יאפשר לך חזרה למראה גוף צעיר, יפה ובעיקר נשי יותר.
במקום להיעזר בחזייה תומכת, אשר לא באמת משנה את החזה ומרימה אותו, אפשר לעבור ניתוח הרמת חזה. הרמת החזה מאפשרת לך עיצוב חזה למראה טבעי ויציב. סוג הניתוח יקבע בהתאם למידת צניחת החזה. ישנם מקרים בהם ניתן להסתפק בהוספת שתל אך ברוב המצבים יש צורך בהרמה. הניתוח בבית החולים נמשך כשעה עד שלוש שעות ולאחר שעות ספורות ניתן לרוב לחזור הביתה.


בחירת הרופא האידיאלי
הדבר הכי חשוב-  שכל אישה רוצה להרגיש בבחירת המנתח הפלסטי שלה- זה אמון וביטחון. כאשר אישה מוסרת את גופה בידיו המנוסות של הרופא, היא זכאית להנות מ הידע והמקצועיות של כירורג בעל שם. המנתח יהיה מוכן לענות על כל שאלה, להציע  שינויים ולהבהיר את כל שלבי הניתוח. רופא מקצועי יברר את המניעים מאחורי התהליך ויציע את הטיפול המתאים ביותר בשבילך (ולאו דווקא לציפיות החברה).
חשוב לבדוק את השירותים הנלווים במרפאתו של הרופא לאחר הרמת החזה. מנתח מהשורה הראשונה יאפשר לך לחזור להתייעצות גם אחרי התהליך וייתן לך מענה אדיב ומקצועי לכל סוגיה. ככל שתדעי יותר על הניתוח ועל תהליך ההחלמה, תוכלי להגיע אליו עם שקט נפשי ונכונות לכל הצפוי. התהליך נועד להעצים אותך כאישה, כאימא, כאדם. שיפור ההרגשה האישית וסיפוק עצמי הם חשובים מאד. זכרי לא לבצע את הניתוח למען אישור מבחוץ אלא למענך. הרמת חזה תעניק לך תחושה של אישה משוחררת, שמחה ושלמה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה