שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

השאלות והתשובות החשובות ביותר בדרך לניתוח הצמדת אוזניים


ubebig@gma
 
 

השאלות והתשובות החשובות ביותר בדרך לניתוח הצמדת אוזניים

אין ספק בכך שההופעה החיצונית שלנו ואיך שאנחנו נראים זה אחד מהדברים החשובים ביותר שיש לנו בחיים, ולכן זה מובן שאנשים שאינם מרוצים מהאוזניים שלהם, ירצו לעבור ניתוח הצמדת אוזניים. אם גם אתם חושבים על האופציה הזאת, אז כדאי שתקראו את השאלות והתשובות המופיעות במאמר שלפניכם, כי הן תוכלנה להבהיר לכם לא מעט דברים בנוגע לניתוח.

מהו הניתוח להצמדת האוזניים?

ראשית, כדאי שתהיו מודעים לכך שניתוח הצמדת אוזניים הוא אינו ניתוח לשיפור השמיעה והוא גם, חלילה, לא פוגע בשמיעה. בסך הכול מדובר על ניתוח שהמטרה שלו היא להצמיד את האוזניים אל הראש, ואין ספק שאנשים שסובלים מכך שהאוזניים שלהם אינן נמצאות במצב כזה, ישמחו מאוד לעבור ניתוח שכזה.

מאיזה גיל זה אפשרי?

יש הרבה מאוד ניתוחים פלסטיים שאי אפשר לעשות אותם בגיל הילדות ויש לכך סיבות רבות, יחד עם זאת, כאשר מדובר על ניתוח כמו ניתוח להצמדת אוזניים, ניתן לראות שכבר מגיל שש זה אפשרי. הסיבה היא שברוב המקרים כבר בגיל שש האוזן מסיימת את הגדילה, העיצוב והצמיחה שלה, ולכן אפשר לעשות את הניתוח בבטחה.

מה כוללת ההרדמה?

ברוב המקרים ניתן לראות שניתוח של הצמדת אוזניים לא נעשה בהרדמה מלאה אלא רק בהרדמה חלקית, אך יחד עם זאת, במקרים נדירים אפשר לבחור גם לעשות אותו בהרדמה מלאה. בנוסף, חשוב לדעת שמדובר יחסית על ניתוח שהוא קל, כך שאין סיבה לחשוש יותר מידי. יש הרבה אנשים שחולמים על הניתוח הזה מהיום שהם זוכרים את עצמם, ואם אתם ביניהם, אז אין סיבה שתמשיכו לדחות את החלום הזה. זה ניתוח שאתם יכולים לעבור וכל מה שאתם צריכים זה רק למצוא מנתח טוב במיוחד.

מה כוללת ההתאוששות מהניתוח הזה?

כמו כל ניתוח אחר, גם אחרי ניתוח להצמדת אוזניים ישנו חלק של התאוששות. בימים הראשונים יהיו לכם תחבושות על האוזניים וחשוב שתקפידו לא להרטיב אותן, ולאחר מכן יתבצע השלב שבו יורידו לכם אותן. אחרי הורדת התחבושות האוזניים עדיין תהיינה נפוחות, אך מהר מאוד הן תחזורנה למימדים הרגילים שלהם.

לסיכום, ניתוח להצמדת אוזניים זה בפירוש ניתוח מקובל ורגיל באוכלוסייה של ימינו, כך שאתם יכולים להרגיש מאוד בנוח אם החלטת לעבור ניתוח כזה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק להתכונן מבחינה נפשית ופיזית לניתוח הזה ואז אין ספק שתוכלו להתמודד עם הצד הרגשי והפיזי של הדברים.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה