שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2446
מאמרים: 7479
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

טיפול מתיחת פנים בהתאמה אישית


ubebig@gma
 
 

טיפול מתיחת פנים משנה את תוואי הפנים של המנותח וגורם להם לחזור אחורה לתקופת הצעירות. הניתוח מיועד למי שאיבד את קו הלסת, למי שהזווית בין הראש לצוואר היטשטשה, ולמי שהשפתיים שלו נראות נפולות. כמו כן, לניתוח שכזה פונים גם מטופלים שהצוואר שלהם שמוט ולא מזדקר ויפה כבעבר. הניתוח משלב, לצד אקט פולשני של חתכים, גם עבודה עם מזרקי בוטוקס וחומרי מילוי לעיבוי השפתיים והפנים.

מתיחת פנים לחשיפת קו הלסת

קו הלסת, הנמצא בחלק התחתון של הראש בצדדים, הוא קו שצריך להיות גלוי כמו שעצם הלסת מורגשת. אם זה לא קורה, ולא ניתן לראות אל קו הלסת, רצוי לבצע ניתוח מתיחת פנים ולחזור למוטב בסוגיה זו. במהלך הניתוח מטפלים בשומנים שהצטברו בעור הפנים ושואבים אותם, ומצד שני – מעבים עם בוטוקס את החלקים הדלילים. בצורה זו נוצר עור חלק, ומצד שני – לא שומני, כזה שיכול לחשוף שוב את קו הלסת.

מתיחת פנים לשיפור מבנה השפה

שואבים שומנים בעור הסמוך לשפה, ובנוסף ממלאים את השפה עם בוטוקס וחומרי מילוי נוספים. המטרה של ניתוח מתיחה במקרה זה - להחזיר את השפה להיות שוב אדומה ויפה, גדולה ורעננה כבעבר, ולא שפה קטנה ודהויה כפי שקורה במהלך ההתבגרות או ההזדקנות.

מתיחות פנים במטרה לשפר את מבנה הצוואר

למטרה זו יש שני סעיפים עיקריים: שיפור הזווית המהווה מפגש פנים צוואר, ועיצוב מחדש של הצוואר והפיכתו לפחות שומני, יותר דק וחלק. הניתוח מתבצע הן על ידי חתכים והן על ידי שימוש בחומרי מילוי המשפרים את מראה הצוואר והופכים אותו לבעל מרקם חלק ויפה.

משך הניתוח והפרוצדורות שלאחריו

ניתוח מתיחה נמשך 30-60 דקות בממוצע, תלוי במקרה של המנותח. לאחריו ייתכנו כאבים באזורים שנותחו, והם צפויים להימשך ימים בודדים, ובכל מקרה לא יותר משבוע תמים. כמות החתכים שנעשית טרם המתיחה קטנה משאתם חושבים ולרוב עומדת על 2 בלבד. בניתוח מופעלים אמצעים נוספים כמו מזרקי בוטוקס אשר הם, בשילוב עם האקט הפולשני אחראיים לסף הכאב כולו, אולם בהשוואה לניתוחים אחרים מדובר בהתאוששות זניחה ולא מתמשכת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה