שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

יש לך פצעי בגרות זה הזמן לטפל


יפית

קוסמטיקה רפואית טיפולי פנים שעובדים 

 
 

 

אם הבן או הבת שלך סובלים מעור שומני זה לא יעבור מעצמו זה לא רק עניין של גיל. תשמעי מה יש לקוסמטיקאית בתל אביב לומר על כך.

עור שמן

בני נוער רבים צריכים להתמודד עם אחת הבעיות המביכות ביותר- פצעי בגרות המכסים את הפנים או במילים אחרות אקנה. אך היום הם לא חייבים לחיות עם הגזרה הזו, הם לא צריכים להיות המושא של הצחוקים של החברה, ובטח שפצעי בגרות לא צרכיכם לפגוע בתהליך ההתבגרות שלהם, הם פשוט צריכים לעבור טיפול בפצעי בגרות.

להתמודד עם הגיל

עור הפנים שלנו נחשב לעור רגיש מאוד ועדין מאוד בניגוד לעור הגוף, עלינו להקפיד לשמור עליו ולטפל בו כבר מגיל צעיר, בנים ובנות כאחד. טיפול בפצעי בגרות אומנם יעזרו לנו לאותה התקופה, אך עלינו לזכור כי העור אינו שוכח את הנזק שנגרם לו, פצעי בגרות יכולים להפוך לכתמים בעתיד הרחוק יותר.

להימנע מפיגמנטציה

ככל שנקפיד לשמור על עור הפנים שלנו אנו מבטיחים לעצמנו שקט נפשי או נכון יותר שקט "עורי" בשלב מאוחר יותר בחיים. אם נהפוך להרגל את ההליכה לקוסמטיקאית בתל אביב נוכל להבטיח לעצמנו פנים נקיות וזוהרות ליותר זמן וגם הקמטים לא ימהרו לבוא.

עור הפנים שלנו הוא העור העדין ביותר כפי שכבר אמרנו קודם לכן, עתה נראה כמה דרכים לשמור עליו ולוודא כי טיפול anti-agingיאחר לבוא. טיפולי פנים מכל סוג שהוא, גם אם אצל קוסמטיקאית בתל אביב או גם אם טיפולים ביתיים כדאי לעשות מידי שבוע. פילינג לעולם לא יכול להזיק, ניקוי ראשים שחורים על ידי סבונים להקצפה וקרמים שונים תמיד יוכלו לסייע לנו.

רצוי כמובן קודם כל להתייעץ עם קוסמטיקאית בתל אביב לגבי סוג העור שלנו ולטיפולים שאנו צריכים לעבור. כמובן שעלינו להקפיד על חשיפה מבוקרת לשמש, למרוח קרם הגנה מיוחד שלא יאפשר חדירה של קרני UV  לעור הפנים העדין שלנו. גם אם אתם בטוחים שלהיות שזוף עכשיו זה הדבר היפה ביותר, בעוד כמה שנים אתם בטוח תצטערו על המהלך הזה.

השמש הנזק של העור

מבלי לדבר על מחלות קשות שיכולות לפקוד את העור שלנו בעקבות החשיפה לשמש, אלא רק לדבר על פיגמנטציה בפנים, על כתמים וקמטים, כל קוסמטיקאית בתל אביב תציע לכם להימנע כליל מהשמש.

כיוון שאנו לא מתכוונים באמת לוותר על הנאות החיים כמו הליכה לים או לבריכה, מה שמגיע בדרך כלל עם שיזוף והרבה פעמים ויטמין D  המופק מקרני השמש מייבש את הפצעים (מעין טיפול בפצעי בגרות) אנו תמיד נעדיף לטפל אצל קוסמטיקאית בתל אביב ולא לסמוך על ויטמיןD  המצוי בקרני השמש, כי כמו שאמרנו העור לא סולח ולא שוכח. 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה