שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

יתרונותיו של ניתוח אף


ubebig@gma
 
 

ניתוח אף נחשב לאחד הניתוחים היותר שכיחים וגם היותר קלילים. עם זאת לעיתים עלולים להופיע סיבוכים קלים בתום הניתוח, סיבוכים כגון דימום קל, בעיות נשימה, נפיחות באזור הפנים שסביב האף, או רגישות לאחד מחומרי ההרדמה. אך לרוב ניתן להיות רגועים כיוון שאין זה נפוץ ולגבי חומרי ההרדמה הרי שמקום מקצועי יוודא זאת לפני הניתוח. כמו כן כל עוד מודעים לסיבוכים ויודעים שהם זמניים, אז גם אם הם מופיעים ניתן להישאר רגועים ולחכות שהם יעברו.

סיבות לניתוח קוסמטי

הרב פעמים אנשים בוחרים לעבור ניתוח שכזה על מנת לטפל בבעיה אסתטית, וזאת בשביל להעצים את ביטחונם העצמי. יש לקחת בחשבון שכיוון שאף מצוי במרכז הפנים והוא איבר בולט אז יש לו השפעה רבה על החזות שלנו כך שטיפול באף יכול לשנות את כל התמונה. אנשים עוברים ניתוח זה על מנת הקטין אף גדול, ליישר אף עקום, להתאים צורה לפנים ואפילו על מנת להאריך אף קטן. ישנם מקומות שמאפשרים לעבור הדמיה ממוחשבת כך שהתהליך נעשה באופן מודע וע"י לקיחת החלטה יותר מושכלת.

שניים באחד

ניתוח זה הנו הליך קצר לכל היותר אורך כשעתיים, אך ההכנות אליו הן הרבה יותר ארוכות, לפחות ברמה האישית. על אדם שמבקש לעבור  ניתוח אף  עקב סיבות שאינן בריאותיות להיות שלם עם ההחלטה ולעמוד מאחוריה כי אין דרך חזרה, אלא אם כן עוברים ניתוח משקם. אך כאשר מדובר על ניתוח שנובע עקב סיבות בריאותיות, אז ניתן לקב לאת ההחלטה יותר בקלות ויש אנשים שתופשים טרמפ על הבעיה הבריאותית ובזמן שהן מטפלים בתעלות סתומות או בבעיית נשימה כלשהיא, הם כבר משלבים גם ניתוח אסתטי לטובת שינוי צורת האף.

כוחו של ניתוח

אנשים מעידים שלאחר שעברו ניתוח זה איכות החיים שלהם השתפרה פלאים וזאת כיוון שהביטחון שלהם השתפר וכשביטחון עצמי משתפר הוא משפיע על אספקטים רבים נוספים, כך שמדובר בהשקעה חשובה מאוד. לפעמים כל מה שצריך על מנת לעלות על הדרך הנכונה היא להרגיש טוב עם עצמנו ולשדר זאת לסביבה וניתוח אף הוא בדיוק הדבר שמאפשר זאת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה