שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

כירורגיה פלסטית


מיקי כץ

איש תוכן

 
 

ישנם סוגים שונים של תהליכי כירורגיה פלסטית כאשר הנפוצים ביותר הם ניתוח לשינוימראה או העלמת נימים. כירורגיה פלסטית היא תחום שעבר קפיצת מדרגה גדולה בשניםהאחרונות, וכיוםכירורגיה פלסטיתהיא הליך שיגרתי שניתן לעשותכמעט בכל מקום בעלויות סבירות השוות לכל כיס וללא כל הכנה מוקדמת ברוב המקרים וגםבזמני החלמה קצרים ביותר ללא כל כאבים.

ישנם כמה עובדות שחשוב מאוד לדעת על כירורגיה פלסטית. למשל, לא כל הליכיהכירורגיה הפלסטית משאירים צלקות נראות על הגוף. כירורג פלסטי מנוסה יודע כיצדוהיכן לעשות את החתכים על מנת שיהיו קטנים ככל שניתן ונסתרים מהעין.

מי רשאי לבצע ניתוח הגדלת חזה?
הגדלת חזה הואאחד מהתהליכים הפופולאריים ביותר בקרב נשים המעוניינות לשפר את המראה החיצוני שלהןואת הדימוי העצמי. לפי החוק בישראל כל רופא המוגדר כרופא כללי רשאי לבצע פעולהכירורגית הכוללים ניתוחים פלסטיים  ללא כל הכשרה או התמחות מיוחדת. לכן, תחוםהכירורגיה הפלסטית מוצף ברופאים המבצעים הליכי כירורגיה פלסטית מבלי שעברו התמחותלכך. למעשה, גם רופא המשפחה שלנו רשאי לבצע ניתוח להגדלת חזה באופן חוקי, אך זה לאאומר שנלך אליו כשנרצה לעשות ניתוח כזה. לפני הניתוח חשוב לברר מהי הכשרתו וניסיונושל הרופא המנתח.

מהי התמחות ברפואה אסתטית?
בתחוםהרפואה העולמית קיימת התמחות ספציפית בכירורגיה אסתטית, אך במדינת ישראל לא קיימתהתמחות ברפואה אסתטית מטעם מועצת הרופאים הישראלית ולכן גם רופאים המתמחים באף אוזןגרון למשל מבצעים ניתוחים אסתטיים כמוניתוחי אףלמשל. לכן רופאים אשר מגדירים את עצמםכבעלי התמחות ברפואה אסתטית חוטאים לאמת למעשה. למרות זאת חשוב לעשותניתוחים אסתטיים אצל רופאים שקיבלו את העבודה בשל הוותק והניסיון הרבשלהן בתחום.ניתוחים פלסטיים מתאימים במיוחד למי שרוצה לקצר את טווח הדיאטהאו להקל על עצמה בהליך המורכב


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה