שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

כשלא רוצים להמשיך להקריח


ניתוחים

פורטל ניתוחים - מידע על ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה במגוון תחומים בארץ. דרך הפורטל ניתן לפנות לקליניקות המובילות בתחום.

 
 

 

כאשר עוברים ברחוב זה ממש לא נדיר לראות צעירים מסבתובבים עם קרחות או עם שיער מגולח כמעט על האפס. כמות הבחורים המתקרחים בארץ אינה קטנה ורבים מהם, ברגע שמבינים שההשיער כבר לא יגדל כמו שהיו ילדים, נשארים עם התספורת הצבאית הקצוצה גם אחרי שחרורם. חלק מאותם צעירים מקבלים זו באהבה ואם לא באהבה אז לפחות לא בבכי, ואחרים חשים תסכול גדול על האובדן ומנסים למצוא פתרונות שאינם כוללים תספורת.
 
עובדה היא שגם קרחת דורשת תשומת לב. כאשר היא מתחילה להופיעה זה אומר שעל הבחור להתחיל לשים לב מתי השיער שלו גדל יתר על מידה, משמע מאפשר להבחין באיזה אזורים בראש הוא מקריח. זה אומר שבמקום לגדל שיער בכייף או לפחות לא להיות עם היד על השעון, פחות או יותר פעם בשבוע וחצי עד שבועיים בחורים אלו נכנסים למקלחת עם מכונת תספורת שמכוונת על אפס או אחד ומספרים את עצמם. רק ככה מטושטשים המקומות שבהם החלה התקרחות.
 
אולי עובדה זו היא המעצבנת ביותר את מרבית הבחורים והגברים המתקרחים - אם כבר קרחת אז בלי התעסקות מיותרת. זה שהיא דורשת תשומת לב והקפדה יכול פשוט לעצבן. אם כבר קרחת, אז שהשיער לא יגדל לפי אזורים, שכן לעמוד פעם בשבועיים מול המראה ולראות את האזורים הקרחים זה לא פשוט, וזה מוביל חלק מהם לקחת החלטה ולעשות שינוי במצב.
 
השינוי במצב הוא לרוב פנייה לטיפול השתלת שיער שיחזיר להם את מראה השיער המלא, ובאופן כללי את הלוק הצעיר שהם חשים שהם איבדו. הפונים, ברובם, כבר לא מנסים תכשירי ביניים כמו משחות קסם וכדורים.
 
בעבר פנייה לטיפול השתלת שיער לא היתה כה נפוצה וגם היום עוד קשה להגיד שזה ניתוח פופולארי. עם זאת הטכנולוגיה המתפתחת בתחום מאפשרת, כיום, טיפול השתלת שיער ברמה גבוהה הרבה יותר וקבלת תוצאה איכותית.
 
בניגוד לטיפולי עבר בהם המטופל ידע שיש סיכוי יותר מסביר שישאר עם צלקת באחורי הראש באזור שמכונה "אזור תורם" וממנו נלקחו זקיקי השיער, היום מי שמעביר את הטיפולים ומי שמפתח אותם מעניק חשיבות רבה גם לנראות של האזור התורם, ולא רק לאזור הקרח בו על הזקיקים להיקלט.
 
וכך, אם לפני שנים אחדות אפשר היה לקרוא בעשרות פורומים הודעות של מטופלים מתוסכלים שעברו את הניתוח ולא רק שהשיער לא נקלט באזור ההתקרחות, הם גם קיבלו מתנה צלקת גדולה ומכוערת באחורי הראש (באזור התורם), היום ההודעות הללו פחות נפוצות.
 
נראה שהמכונים הבינו כי על טיפולים רשלניים ולא איכותיים ועל ממכר של חלומות הם משלמים (בבתי משפט) ומפסידים לקוחות, ולאחר תקופה שנראה כי כולם לקחו צעד אחורה חזרו המכונים והרופאים עם טכניקות מתקדמות, יעילות וטובות הרבה יותר להשתלת שיער.
 
כיום הפניה למכונים השונים מלווה עדיין בהרבה חשש, ועם זאת מי שהחליט ללכת על זה יוכל לגשת למספר מקומות, להקשיב ולהתעניין בטכניקה שמציע כל מכון, באחוזי ההצלחה, ביתרונות ובחסרונות.
 
מי שהחליט להשלים עם הקרחת ימשיך ככל הנראה לספר את השיער פעם בכמה זמן עד שכל השיער יפסיק לצמוח או שעד כבר לא יהיה אכפת לו כיצד נראה המצח הרחב.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה