שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

להיפטר מהעייפות באמצעות ניתוח עפעפיים


ניתוחים

פורטל ניתוחים - מידע על ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה במגוון תחומים בארץ. דרך הפורטל ניתן לפנות לקליניקות המובילות בתחום.

 
 

 

 

בכל בוקר אנחנו פותחים את העיניים, מרימים את העפעפיים ויוצאים לעוד יום חדש. חלק מהאנשים מרגע שהעיניים נפקחו נראים ישר רעננים ומוכנים לעוד יום, בעוד אחרים, גם שלוש וארבע שעות אחרי שהתעוררו עדיין נראים עייפים וימשיכו להראות עייפים אפילו עד הערב, וחוזר חלילה למחרת.
 
האחראים על המראה העייף הן לא שעות השינה המועטות (למרות שגם הן יכולות לתרום) או ימי העבודה הארוכים, אלא מראה העפעפיים העליונים והתחתונים שמשתנה עם השנים. מדהים לגלות שהעפעפיים, איבר כל כך קטן, יכולים להשפיע באופן כה גורף על מראה הפנים. 
 
כאשר העפעפיים העליונים אינם נפתחים עד הסוף, או נראים שמוטים, וכאשר העפעפיים התחתונים נראים כמו שקיות מתחת לעיניים אין זה משנה שישנתם מצויין במשך 8 שעות בלילה כל השבוע. המראה העייף הופך למראה תמידי שלא תמיד איפור עוזר לו. מעבר לזה המראה העייף אינו נחשב למראה מחמיא במיוחד והוא גורר אחריו מגוון תגובות שבשלב כלשהו יכולות להיות לא נעימות ולעצבן (שכן אין לכם מה לעשות עם המראה, הוא פשוט כך). 
 
ככל שמתבגרים, העפעפיים נוטים להיות שמוטים יותר ונאגרים בהם מצבורי שומן הגורמים להם ליפול. התוצאה היא עפעפיים צנוחים, כאשר מדובר הן על העפעפיים העליונים והן על אלו התחתונים. 
 
אצל אנשים מבוגרים אין כמעט דרך חזרה לאחר שהעפעפיים החלו לצנוח. זה לא שהעפעפיים יחזרו פתאום למצבם המקורי, ועל מנת לעשות כן, ולהחזיר אותם למקומם הטבעי והמתוח אין הרבה ברירות אלא לעבור ניתוח עפעפיים. הפתרון הניתוחי הוא לצערינו הרב, במקרה זה הפתרון היחיד שקיים היום. אין דרך להמיס את מצבורי השומן שבעפעפיים או למתוח אותם באמצעות טיפול שאינו פולשני, אך עם זאת, ניתוחי עפעפיים אינם נחשבים לניתוחים קשים או כאלו שההחלמה מהם מסובכת, נהפוך הוא.
 
אנשים אשר זקוקים לניתוח עפעפיים, שסוף סוף יעלים את המראה העייף והמבוגר, מדווחים כי החיים אחרי הניתוח שונים בתכלית מאלו שלפניו. זה מדהים כיצד ניתוח כה קטן מסוגל לייצר כזה אפקט משמעותי ולהעניק לאדם מראה חיוני ועירני בהנף סכין, ומבלי להשאיר עקבות.
 
הדבר היחיד שחשוב לדעת וניתן לעשות עוד לפני שמגיעים לנקודת המפנה ממנה יש צורך בניתוח, הוא לנסות לשמור על אורח חיים בריא שכולל שעות שינה מספקות, שינה בלילה, אכילה מסודרת ובריאה, הפחתה בעומס וכדומה. הדברים הללו מסייעים לגוף לשמור על עצמו, גם אם לא תמיד במבחן התוצאה הם ימנעו את צניחת העפעפיים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה