שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

מנתחים פלסטיים - בחירה נכונה


טלי גל
 
 

מנתחים פלסטיים הם אנשי המקצוע אשר אמונים על התוצאה הטובה ביותר לאחר ניתוח אף. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים החלו שמים דגש על בחירת המנתח הפלסטי וזאת לפני שהם מבררים את מחיר הניתוח. במאמר זה תוכלו לקרוא מדוע.

מנתחים פלסטיים- חשיבות הבחירה

בחירת מנתח פלסטי שיבצע את ניתוח האף שלכם הוא הצעד החשוב ביותר. חשוב לקחת בחשבון כי ניתוחים פלסטיים דורשים רמת מיומנות גבוהה, דבר אותו יכול לספק כירורג פלסטי בעל ניסיון של לפחות כמה מאות ניתוחים.

לכן, הצעד הראשון חייב להיות בחירת מכון המציע מנתחים פלסטיים בעלי שם ומוניטין אשר יכולים להציג בפניכם תיק עבודות באמצעותו תוכלו לראות את התוצאות לפני והתוצאות אחרי ובנוסף, תעודה המעידה על כך כי הם רופאים מומחים שלמדו בבית ספר לרפואה לפחות שבע שנים ומתמחים בתחום.

אם תבדקו ברחבי האינטרנט בוודאי תמצאו אינספור מאמרים אשר מסבירים לכם מהי ההכנה המקדימה אל ניתוח אף וכיצד ניתוחים אלו נעשים, אך מעט מאוד אינפורמציה על הכנה מקדימה באשר לבחירת מנתחים פלסטיים שיבצעו את העבודה הטובה ביותר, הדבר החשוב ביותר.

מנתחים פלסטיים- מה חשוב לבדוק

וודאו כי מדובר במנתח פלסטי אשר מציג בשקיפות מלאה אסמכתא כי הוא רופא מומחה בתחום ניתוחי אף וסוגים נוספים של ניתוחים פלסטיים. שימו לב, כיום המנתחים הפלסטיים מודעים לעובדה כי רוב המתעניינים מגיעים לאחר כניסה לאתר האינטרנט שלהם ולכן הם מציגים את רוב האינפורמציה באתר ובפגישה הם שואלים את המתעניין אם הוא מעוניין שהם יציגו בפניו אסמכתאות נוספות המעידות על ניסיונם וההיתר שלהם לעבוד בתחום. הדברים החשובים אותם יש לוודא הם:

מספר רישיון- מנתחים רבים אינם מהססים לפרסם את מספר רישיון הרפואה שלהם באתר, דבר אשר מאפשר ללקוחותיהם לבדוק כי הם אכן רשומים באיגוד הכירורגים הפלסטיים.
  השכלה- יש לוודא שההתמחות של המנתח היא אכן רפואה פלסטית והיכן הוא למד.
  ניסיון- מנתחים רבים מפרסמים את כמות הניתוחים שבוצעו על ידם והיכן הם עבדו ועובדים וזאת על מנת שהניסיון יתורגם בצורה ברורה יותר למתעניינים.
  השתלמויות- בררו האם המנתח נוסע להשתלמויות ובאילו השתלמויות הוא השתתף וזאת על מנת לוודא כי הוא מעודכן בכל החידושים בתחום. האם הוא מפרסם כתבות ותחקירים שונים בכתבי עת רפואיים ועוד.
 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה