שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2449
מאמרים: 7482
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

מריח טוב - ניתוח אף


ubebig@gma
 
 

לא צריך להיות מומחה על מנת להבחין בכך שהאף הוא האיבר הבולט ביותר בפרצוף. הבעיה היא בסיטואציה בה הוא בולט באופן שאינו מחמיא. לעיתים האף יכול להעיב עם כל המראה של הפנים, לקלקל את הרושם הראשוני ובכך להעיק על הבעלים שלו. יש כאלו שלמדים לחיות עם מה שיש, אך ברגע שאנשים סובלים מהדימוי הנמוך שמראה האף מייצר, מומלץ לדעת שיש פתרון ולאחר הליך קצר וכמה ימים של החלמה, ניתן לפתע לשנות את החזות החיצונית ולהחזיק באף שרציתם. היום כבר מדובר בהליך שכיח ואף פופולרי מאוד, ועל כן אין זו בושה לעבור אותו, אלא ההיפך.

שניים באחד

הבעיות היותר שכיחות במראה של אף מתרכזות סביב נתוני האורך, הרוחב, רוחב הנחיריים, שמיטת הקצה, הגבנון העילי ובסטיית המחיצה. כך שניתוח אף יכול לפתור כל זאת ובפעם אחת. כמו כן מומלץ לדעת שבעת ניתוח אף ניתן לנצל את ההזדמנות ולפתור על הדרך עוד מגוון בעיות הקשורות למחיצות האף. כך שניתן לשלב ניתוח רפואי עם ניתוח קוסמטי, ממש שניים באחד.

הליך

בגדול הניתוח מתבצע ע"י חיתוך מוסתר בתוך הנחיר. חיתוך פנימי זה מאפשר להסתיר את הצלקות, כך שבסופו של יום התוצאה מושלמת וללא עדויות. אם מדובר במקרה בו יש צורך להשתיל גם סחוס, כן עושים חיתוך בבסיס מעל השפה, ואז כן נותרת צלקת, אך גם היא קטנה ולא בולטת. רוב הפעולות המבוצעות במהלך הניתוח הם טיפול בגבנון, קיצור או לחלופין הארכת האף, הצרתו וקיצור העצם.

הדמיה וסובלנות

אחד הפחדים בעת ניתוח אף אינו הכאב, אלא מה תהיה התוצאה, האם היא תהלום את הפנים. על מנת למזער חשש זה ככול הניתן ובמקביל להגיע אל הבחירה המושכלת ביותר, נהוג לשלב הדמיה ממוחשבת. אם ההדמיה נעשית במקום איכותי, היא אכן תהיה קרובה למציאות, כך שהמטופל יידע לקראת מה הוא הולך. כמו כן אין להכריע לגבי תוצאות הניתוח ישר לאחר הניתוח, וזאת כיוון שלעיתים לוקח מספר שבועות עד שהנפיחות דועכת, ואת התוצאה הסופית ניתן לקבל רק לאחר שנה שלמה.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה