שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

ניתוח הגדלת חזה לשיפור מראה חזה האישה


מיכל ז

מיכל ז

 
 

ניתוחים פלסטיים הם ניתוחים נפוצים בקרב נשים וגברים כאחד בעולם המערבי. הצורך שלנו, האנשים המערביים, להיראות טוב יותר מביא אותנו להחלטה לעשות ניתוח פלסטי כדי לשנות או לשפר איבר מסוים או את המראה שלנו בכלל. לאחר סקירה של ניתוחים פלסטיים נפוצים בקרב נשים, נראה כי ניתוח הגדלת חזה הוא הנפוץ ביותר.

אין פלא שנשים רבות מעוניינות לעבור ניתוח הגדלת חזה בעידן בו חזה גדול יותר נחשב יפה יותר. גודל החזה של האישה הוא גורם שמשפיע במידה רבה על מידת הנשיות שהיא משדרת לסביבה וכתוצאה מכך גם על תחושת הנשיות שלה עם עצמה ועל הביטחון העצמי שלה.

ניתוח הגדלת חזה עבר שינויים רבים מאז שנעשה לראשונה, וכיום אפשר למצוא שתלים חזקים ועמידים יותר ומסוכנים הרבה פחות לגוף. בשנות הארבעים של המאה העשרים היו מזריקים ישירות אל תוך השד סיליקון במצב נוזלי. בגלל שלא היה לסיליקון תיחום, הוא היה מתפשט בגוף והתוצאות שלו היו הרסניות. כיום, קיימים שתלי הסיליקון שמגיעים במעין שקית גמישה וחזקה מאוד, שבתוכה נמצא חומר דמוי ג'ל שממלא אותה. הג'ל הוא רק מספיק כדי להעניק לשד המנותח תחושה של שד אמיתי אך הוא מספיק חזק כדי לא להתפשט בחלל הגוף של האישה במקרה שהשקית נפתחת.

ניתוח פלסטי להגדלת החזה הוא המענה היחיד לנשים בעלות חזה קטן יחסית (וגם המענה היחיד לגברים שעוברים ניתוח לשינוי מין וצריכים שדיים "חדשים"). בקרב נשים, ניתוח הגדלת חזה יכול להיעשות רק מגיל 17-18, אז החזה מסיים את ההתפתחות שלו. מלבד גודל החזה, סיבה נוספת לעשות ניתוח פלסטי זה היא היעדר פרופורציה בין השדיים, כלומר שד אחד קטן יותר מהשד השני. בנוסף, שתלי הסיליקון מאפשרים למלא שדיים שנראים "ריקים" בגלל שינויים שהגוף עבר, כמו לידה, הנקה וירידה במשקל.

ניתוחים פלסטיים כרוכים בהכנות שונות, וכך גם הגדלת חזה. לפני ניתוח הגדלת חזה המנותחת נפגשת מספר פעמים עם המנתח הפלסטי ובפגישות המנתח מברר את הציפיות שלה, נותן לה מידע מפורט על ההליך, על ההתאוששות מהניתוח ועל תקופת ההחלמה, והכי חשוב, מסביר לה על תופעות הלוואי של הניתוח. כששומעים "תופעות לוואי" יש נטייה להילחץ, אך כל עוד ניתוח פלסטי כזה ואחר מבוצע על ידי מנתח פלסטי מומחה, תופעות הלוואי הן שגרתיות, ניתנות לטיפול פשוט יחסית ועוברות לאחר כמה חודשים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה