שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

ניתוח הרמת עפעפיים למראה צעיר ורענן


ubebig@gma
 
 

ככל שאנו מתבגרים כך עור הפנים מאבד מגמישותו ואזור העיניים מאבד מהאלסטיות שלו והעור הופך למקומט ותונח מטה וגורם למראה העייף והמבוגר וכתוצאה מכך ניתן לראות שקיות מתחת לעיניים וצניחה של העפעף העליון. נשים וגברים רבים שאינם מרוצים מהמראה העייף והתשוש פונים למרפאות האסתטיקה ונהנים מניתוח יחסית קל ומהיר ולאחר הניתוח ניתן לרוב לחזור לשגרה כבר אחרי 3 ימים. ניתוח הרמת עפעפיים ניתן לבצע רק בעפעף העליון, רק בעפעף התחתון או לשלב בין השניים , כלומר להרים את העפעף העליון והתחתון וניתן לשלב במהלך הניתוח ניתוח הרמת גבות וכך ניתן לחסוך בחתכים וצלקות וליהנות ממראה חדש ומרהיב, צעיר ורענן.

ניתוח מסיבה אסתטית או בריאותית

חשוב לדעת כי יש שתי סיבות עיקריות מדוע יש לבצע ניתוח להרמת העפעפיים- סיבה אסתטית וסיבה בריאותית. הסיבה האסתטית ידועה לכל והיא כדי לשפר את המראה העייף המאפיין את צניחת העפעפיים א יש מקרים בהם מבצעים את הניתוח מסיבות בריאותיות בעקבות הופעת כאבי ראש הנובעים כתוצאה מלחץ המופעל על שרירי המצח או בגלל פגיעה בשדה הראייה של המטופל בעקבות צניחת העפעפיים. לכן, חשוב לפנות רק לרופא מקצועי ומנוסה שמכיר היטב את האנטומיה של מבנה העין ובפגישת הייעוץ יאבחן הרופא את המטופל ויספק לו חוות דעת מקצועית. ההחלטה האם לבצע ניתוח הרמת עפעפיים עליונים, תחתונים או את שניהם יחד מתקבלת יחד עם המטופל. חשוב להתאים את הניתוח למצבו הפרטני של המטופל וכדאי לדעת כי הניתוח אורך כשעה עד שעתיים, לרוב תחת הרדמה מקומית.

מהלך הניתוח

ניתוח הרמת עפעפיים מבצעים באמצעות חתך קטן ונסתר שדרכו מסיר הרופא המנתח עודפי עור ושקיות שומן. לאחר מכן הרופא מותח את השרירי יחד עם עודפי העור בעוד שבניתוח עפעף תחתון ניתן לבצע את ההליך גם באמצעות הוצאת שקיות השומן מתוך פני העפעף וכך אין צורך בתפרים. כאמור, ניתן לשלב במהלך הניתוח גם ניתוח הרמת גבות וכך זוכים במראה צעיר ואסתטי יותר ומחזירים את החיוניות לפנים ונהנים ממראה רענן.  

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה