שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

ניתוחים


Alex Borod
 
 

 

כל מי שמבקש לעבור ניתוחים פלסטיים, יודע כי הדרך לשם היא לא תמיד קלה. מדובר כאן לא רק על התהליך הפסיכולוגי הממושך אשר מביא מטופלים להחליט למשל, לבצע שאיבת שומן במקום הדיאטות החוזרות והנשנות שנכשלו, או סוף סוף לעשות ניתוח אף ולשפר את הדימוי העצמי הנמוך. מדובר כאן גם על ההשלמה שלנו עם החלטת המנתח לגבי השינוי שניתן לבצע, תוך הבאה בחשבון כי ישנם סיכונים כמו גם סיבוכים אשר עלולים להיות כרוכים בתהליך, אשר לרוב הם אינם הפיכים.

ניתוחים אסתטיים

זה לא סוד שהרפואה הפלסטית כיום מאפשרת לנו לבצע שינויים קיצוניים ומרחיקי לכת, שינויים שעד לפני כמה שנים לא חלמנו אפילו שנוכל לעשות, ולא תיארנו לעצמנו שישנם פתרונות לבעיות שקיווינו שנוכל להשלים עמן יום אחד. לא חלמנו למשל שניתן יהיה לשפר מראה של חזה קטן ושטוח באמצעות ניתוח הגדלת חזה, ונאלצנו לחיות עם רגשות הנחיתות או עם הדימוי העצמי שנמוך אשר בא יחד עם אי שביעות הרצון מאיברים מסוימים בגופנו. לעיתים הפתרונות שהטכנולוגיה הרפואית מציעה לנו הם כה רבים, עד כי אנחנו מתפתים לבצע אפילו מספר ניתוחים פלסטיים, והשינוי שמתקבל הוא כה עצום, עד כי אנחנו כמעט ולא מזהים את האדם שהיינו טרם הניתוח. הרפואה של היום, מאפשרת לכולנו להיות שלמים עם גופנו, בזכות מגוון הניתוחים הפלסטיים אשר קיימים כיום. אנחנו יכולים לבצע שאיבת שומן ולהיפטר מהקילוגרמים הסרבנים, ו"על הדרך" לבצע גם הגדלת חזה או הקטנה חזה, וליצור פרופורציות מושלמות לגוף החדש שנקבל.

הסרת שיער  

אולם, יחד עם העובדה כי הרפואה הפלסטית יכולה לאפשר כמעט לכל אחד מאתנו להרגיש שונה ולהיראות שונה, חשוב להביא בחשבון כי אולי הרפואה הפלסטית מצליחה "לעודד" אותנו לבצע שינויים, אך לעיתים אנחנו לא ממש זקוקים להם או חייבים אותם. חשוב שנדע לעצור כאשר אנחנו מרוצים, ולא להתפתות להגיע לשלמות גופנית אשר יכולה לגרום לנו שלא לזהות את מי שאנחנו. חשוב מאוד להתייעץ עם הרופא המנתח ולעלות גם את השיקולים הפסיכולוגיים בפניו, לשמוע איזה פתרונות יש לו להציע, אילו סיכונים קיימים בדרך אל התוצאה, ולהביא בחשבון גם את ההשלכות של תוצאת הניתוח. רק שלאחר שאתם שלמים עם התהליך, מקבלים את הסיכונים ומפנימים את ההשלכות, אתם באמת מוכנים להגשים את החלום שלכם, ולעבור שאיבת שומן אשר תחזיר אתכם לג'ינס שקברתם בארון לפני שנים, בתקווה לשוב וללבוש אותו ביום מן הימים.

לסיכום, ניתוחים פלסטיים, בניגוד לתהליכים רפואיים אחרים, מסוגלים לשנות את המראה החיצוני של הגוף שלנו, ויחד עם הגוף, גם לשנות גם את הגישה שלנו, התדמית שלנו, מידת הביטחון שלנו, ואפילו לשנות צדדים שלמים באישיות שלנו. ניתוח אף מסוגל להפוך אדם ביישן ומסוגר אשר מפחד להביט לאחרים בעיניים, לאדם חברותי ופופולארי, אשר לא חושש לבטא את עצמו. גם הגדלת חזה תורמת רבות לתחושת הנשיות ובכך משפיעה על אורח החיים שלנו. על כן, חשוב לשקול היטב את הנושא על כל פניו והשלכותיו לפני שמחליטים לבצע הליך פלסטי כלשהו. אחרי הכל, אנחנו לא נוכל להשיב את הגלגל אחורנית, וצריך לקחת בחשבון כי התוצאה היא כאן והיא תישאר להרבה זמן, אם לא לצמיתות. 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה