שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

ניתוחים פלסטיים בתל אביב


Alex Borod
 
 

 

אנשים רבים מסכימים עם העובדה כי העיר תל אביב היא למעשה הבירה האמתית של הארץ שלנו. עיר ללא הפסקה, עיר שהכל קורה בה, וגם עיר אשר בה מרוכזים רוב מרכזי האסתטיקה ומכוני המנתחים הפלסטיים. עבור אנשים רבים אשר מעוניינים לעבור ניתוחים פלסטיים שונים, העובדה שרוב המרפאות והמכונים מתרכזים באזור המרכז ובתל אביב, מקלה על התהליך של בחירת המרפאה והמנתחים.

ניתוח הגדלת חזה

הליך הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הנפוצים ביותר בארץ ובעולם. ניתוח הגדלת חזה מצליח בתוך שעות ספורות לשנות את מראה החזה, וכך גם את פרופורציות ומראה הגוף. בנוסף, לניתוח יש השפעה גם על היבטים פסיכולוגיים כמו ביטחון עצמי או דימוי גוף. נשים רבות עם חזה קטן בוחרות שלא להשלים עם הגורל ופונות למרפאות על מנת לעבור את הניתוח, אשר נחשב להליך בטוח ובעל תוצאות טובות. קיימות מרפאות רבות בתל אביב אשר מבצעות את הניתוח, כאשר כל שעליכם לעשות הוא לברר אודות מספר מרפאות או מכונים אשר פועלים בעיר ולקבוע פגישות ייעוץ עם המנתח.

ניתוח הקטנת חזה

נתון זה אולי יפתיע אנשים רבים, אולם ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח פלסטי שכיח ונפוץ ביותר בארץ ובעולם. נכון, אנחנו אמנם חיים בעולם אשר מעריץ חזה שופע ורואה בזה סמל לנשיות, אולם עבור מספר גדול של נשים בעלות חזה גדול, העניין עלול להפוך לנטל. חזה גדול מכביד על הגב שכן הוא שוקל יותר, הוא גורם לבעיות רפואיות, מצריך חזיות מיוחדות, ובהרבה מקרים הוא פשוט לא מתאים למבנה הגוף מבחינת פרופורציות. בנוסף, יש פעמים בהן ההחלטה לעבור ניתוח הקטנת חזה מגיעה בעקבות המלצת רופא. בתל אביב ובאזור המרכז בכלל קיימות מרפאות רבות אשר בהן ניתן לעבור את ההליך. כמובן שגם כאן רצוי להיוועץ עם כמה שיותר מרפאות על מנת לוודא שהניתוח נעשה בדרך הכי טובה ומשתלמת.

ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה, אשר מכונה גם מסטופקסיה, הינו הליך פלסטי שכיח אשר מטרתו היא לפתור את הבעיה של חזה נפול. הניתוח למעשה מרים את החזה בחזרה אל המקום הטבעי שלו כמו גם מעצב אותו מחדש. עבור נשים רבות אשר סובלות מחזה נפול או שדיים שעם הזמן, הריונות, ובעקבות שינויים הורמונליים צנחו מטה, ניתוח הרמת חזה עשוי להוות פתרון אופטימלי. ניתוח הרמת חזה, כמו ניתוחים פלסטיים רבים, מבוצע במרפאות רבות ברחבי תל אביב ובמרכז, כאשר מנתחים פלסטיים רבים יכולים להעיד על תוצאות טובות של הניתוח ברוב הפעמים.

ניתוח אף

ניתוח אף מהווה את אחד מאותם ניתוחים פלסטיים הנפוצים ביותר בארץ ובעולם. האף ממוקם במרכז הפנים ומושך אליו הרבה תשומת לב. הוא ניכר ובולט, ומשפיע על המראה האסתטי של הפנים גם מקדימה וגם מהפרופיל, ועל כן יש לו חשיבות רבה מבחינת המראה הכולל של הפנים. על כן, מי שסובל ממראה אף שאיננו הולם אותו, כגון אף גדול יחסית, מחודד מידי, נשרי או גבנוני, עשוי לבחור לשנות אותו באמצעות הליך ניתוח אף. הליך זה של ניתוח אף מבוצע בכל מרפאה או מכון פלסטיים בתל אביב, כאשר הוא נחשב לניתוח יחסית פשוט, אשר משפר את מראה הפנים הכולל.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה