שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

עברתי כריתת שד - איך אני חוזרת לעצמי?


לינקשייק

לינקשייק - קידום ושיווק באינטרנט

 
 

 

כיום, שחזור שדיים מתבצע בדרך כלל באופן מיידי לאחר הניתוח לכריתת השד בעקבות גידולים, או תקופה קצרה לאחר מכן. ההחלטה על ביצוע שחזור שדיים מתבצעת בהתאם לרצונה של האישה ותוך כדי התחשבות בצורך לבצע טיפולים משלימים נוספים כמו כימותרפיה והקרנות. תכנון שחזור שדיים תוך כדי הניתוח לכריתה יכולה לגרום להארכת ניתוח הכריתה עצמו אולם יש לו יתרונות רבות בתהליך השחזור.

 

שחזור שדיים יכול להתבצע בצורה מלאה או חלקית. פעמים רבות מתבצע השחזור בעזרת שימוש בחלקים מרקמת השד שנותרה, אשר בעזרתה מבצעים את השחזור. פעולה זו נקראת אונקופלסטיקה. ישנם מקרים בהם צריך להעביר רקמות מאזורים אחרים בגוף כמו בית החזה, הבטן או העכוז. כאשר מבצעים שחזור שדיים בעזרת רקמות מהגוף בדרך כלל ניתן לקבל מראה שלם יותר ודומה יותר לשד המקורי.

 

עוד אפשרות לשחזור שדיים הינה בעזרת שתלי סיליקון, בייחוד במקרים בהם נותרה מספיק מעטפת של עור אשר ניתן להכניס את שתל הסילוקין תחתיה. במקרים בהם לא נותרה מספיק מעטפת ניתן לבצע שחזור בעזרת שתל מתנפח. בדרך כלל התוצאה של השחזור המיידי איננה סופית ושלמה ונדרשת תקופה זמן מסוימת עד שמראה השד חוזר למראה המקורי, והוא מותאם למראה השד הבריא. כאשר התבצעה כריתה של שני השדיים בדרך כלל תהליך השחזור מורכב ומסובך יותר, אך ניתן להשיג מראה אחיד יותר של שני השדיים.

 

שחזור שדיים לאחר ניתוח כריתה יכול להחזיר את הבטחון העצמי ואת הנשיות לאישה שעברה אותו, ולרוב הוא מתבצע באופן מיידי או סמוך מאוד לזמן הכריתה. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה