שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

עשי ולא תעשי בניתוח פלסטי


Alex Borod
 
 

 

לפני קבלת ההחלטה לעבור ניתוחים פלסטיים, באופן טבעי מתעוררות וצצות שאלות ותהיות, להלן חלק מהשאלות הנפוצות שיכולות לעלות בראשכם כאשר אתם חושבים לעבור ניתוח פלסטי מסוים, וכמובן גם התשובות:

לכמה זמן מחזיקה מתיחת פנים? זוהי שאלה מאוד חשובה לנשים רבות וגם גברים, אשר שוקלים לבצע מתיחת פנים, אולם התשובה היא איננה חד משמעית. המתיחה של העור והסרת העור העודף היא זמנית, משום שהעור ממשיך להתבגר עם הזמן. הגורמים אשר משפיעים על קצב ההזדקנות של העור הם שונים ומגוונים: גנטיקה, תזונה, גמישות העור, חשיפה לשמש, הורמונים ועוד, כאשר גורמים אלו משתנים מאדם אחד לשני. על כן, אין תשובה אחת ואין דרך מדויקת לדעת כמה זמן מחזיקה מתיחת פנים, ואם יהיה צורך לבצע מתיחה נוספת בעתיד. מהו ההבדל בין פילינג לבין מתיחת פנים? ניתוח מתיחת פנים הינו הליך כירורגי אשר מטרתו היא להסיר עודפים של עור. לעומת זאת, פילינג הוא שם כולל לכמה טכניקות אשר מטרתן היא לקלף את העור ולהסיר כתמים עדינים. שני ההליכים של מתיחה וקילוף הם שונים ואינם מחליפים זה את זה.

האם ניתוח שאיבת שומן הוא תחליף לדיאטה? שאיבת שומן הוא הליך ניתוחי אשר מטרתו היא לצמצם את ההיקפים על ידי המסת ריכוזי השומן באזורים שונים בגוף. ניתוח שאיבת שומן הוא בפירוש איננו תחליף לשמירה על תזונה נכונה או על הפחתה במשקל. הניתוח אומנם מסיר או מצמצם את אזורי ריכוז השומן הבעייתיים, אולם לאחר הניתוח זהו תפקיד המנותחים לשמור על משקל מאוזן. במידה ועולים במשקל לאחר הניתוח, השומן מתפזר במקומות אחרים בגוף. האם ניתן לשאוב שומן מכל אזור בגוף? ניתוח שאיבת שומן הוא מותאם לכל מטופל באופן אישי, לפי מבנה הגוף, איכות העור, והכמות המקסימלית של שומן אשר ניתן לשאוב מהגוף. קיימים אזורים בגוף, כגון הירכיים החיצוניות, אשר תוצאות הניתוח בהם הן מוצלחות יותר מאשר באזורים אחרים בגוף. קיימים אזורים שניתן לשאוב מהם שומן, אולם התוצאות עלולות להיות לא משביעות רצון. על כן, לאחר בדיקה רפואית, ממליץ המנתח מהיכן כדאי למטופל לשאוב שומן ומהיכן לא כדאי.

כיצד מחליטים היכן ימוקמו השתלים והחתך? השתלים בניתוח הגדלת חזה ממוקמים מאחורי בלוטת השד, מלפני בית החזה או מאחורי שריר בית החזה. לאחר בדיקה רפואית מחליט המנתח מהו המיקום העדיף ביותר עבור המטופלת לאחר התחשבות בכל נתוני הגוף, כאשר אין עדיפות מוחלטת למיקום מסוים אחד. החתך יכול להיות ממוקם בקפל מתחת לשד, סביב העטרה, או מתחת לבית השחי, כאשר לכל אפשרות קיימים יתרונות וחסרונות אשר המנתח יסביר למטופלת ויחד הם מקבלים את ההחלטה. כמה זמן נשארות הצלקות לאחר הניתוח הגדלת חזה? הצלקות באופן טבעי אינן נעלמות כליל, אולם הן עוברות תהליך של ריפוי. בחודש הראשון הצלקת היא בולטת ואדומה, ואולם עם הזמן היא מתבהרת, משתפרת ומצטמצמת. ריפוי הצלקת תלוי גם באיכות העור האישית של כל מטופלת, ועל כן קצב החלמת הצלקת הוא אישי ומשתנה. 

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה