שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

שחזור אף – הכול לא אבוד


ubebig@gma
 
 

 

באלו מקרים יש אפשרות לעשות שחזור אף? מהו שחזור אף וכיצד הוא בא לביטוי? במאמר הבא ננסה לענות על כמה שאלות הקשורות בניתוח חלקי או מלא. אז מתי כדי או צריך לעשות שחזור אף? במאמר זה נדבר על שלושה מקרים בהם מחויב שחזור אף. כמו כן נדבר על מורכבות הניתוח ומה שהוא מביא בחובו.

על שחזור אף ועל הדרך החדשה

המקרים בהם יש צורך בשירותי שחזור אף באים לידי ביטוי בחבלה טראומטית באף אשר התרחשה כתוצאה מחבטה או מכה של תאונה. מפגעים אלו גרמו לשבר חמור באף והיכולת להשיב את האף או את מה שנותר ממנו למה שהיה קודם, מתרחש באמצעות שחזור אף. במקרים אחרים מדובר בחזרה לאחר ניתוח אף כושל ,כמו כן מדברים על ליקויים שנגרמו כתוצאה מניתוח או בחירת מנתח פלסטי שאינו מיומן דיה. במקרה שלישי ואחרון מדברים על הסרת גידול מהאף. כשהגידול גדול ותופס שטח נרחב באף, ניתוח שחזור יענה על התשובה.

על ניתוח שיחזור ועל כל מה שמסביב

חשוב לציין כי שחזור אף הינו ניתוח לא פשוט. כמו כן ניתוח שכזה יארך כמה שעות וידרוש מעורבות גדולה של יותר ממערכת גוף אחת. מיותר לציין כי כשמדברים על שינוי מורכב, יש צורך לבחור מנתח מיומן דיה. במידה וכבר חשתם את חוסר האמון במקרה האחר, לבטח לא תרצו להיתקל זאת בשנית. הנה לכם סיבה, מדוע עליכם לבחור רופא מקצועי ומהימן.

על שחזור אף ועל התהליך

1.       ניתוח שחזור אף יתרחש רק לאחר כמה תהליכים לא מוצלחים של ניתוחים כושלים.

2.       ניתוח שחזור מדבר על הסרת צלקות והחזרת מצב האף למצבו האסתטי הקודם.  העיצוב מדבר גם על פנים האף וזה הרבה מעבר למראהו החזותי.

3.       בין שאר הדברים, יבוצע גם שחזור סחוס על פי הצורך. גם ריריות האף תעבורנה שחזור.

4.       יש לקחת בחשבון כי לעיתים תצטרכו כמה ניתוחים לצרכי שיחזור וכי התהליך לא יארך יום או יומיים כי כשמדובר בהחזרת האף לקדמותו מדובר בסיבה לניתוח מסוג הנ"ל. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה