שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

שיטות לטיפול בצלוליט


נתי

נתי

 
 

 

טיפול בצלוליט בטכנולוגיית גלי רדיו RF

צלוליט תמיד הטריד נשים רבות ברחבי העולם כולו, וכמובן ממשיך להטריד אותן גם היום. מסתבר, כי עד היום לא נמצא טיפול חד משמעי למיגור התופעה הלא רצויה הזו מבחינה אסתטית, וכל המנסים למכור לכן העלמה מוחלטת של צלוליט בגופכם, פשוט משקרים לכן. אין אפשרות להעלים צלוליט לחלוטין, אך יחד עם זאת, חשוב לומר, כי ישנן כמה וכמה שיטות אשר ניתן בעזרתן לצמצם את התופעה לממדים הרבה יותר קטנים ולסייע לכל פונה. כך שאפשר לומר בוודאות, כי יש מה לעשות למרות שלא במאה אחוזים .

מה יש לנו היום ?

רוב הטיפולים עד הגעת השיטות הטכנולוגיות החדשניות של לייזר, אולטרסאונד וגלי רדיו כללו שמירה על דיאטה מתאימה ומאוזנת ( שלא ממש עוזרת לצלוליט ) מריחת קרמים ועיסויים מיוחדים ( שלא ממש עוזרים ), והיו אף כאלה אשר ניסו אפילו שאיבת שומן, שהיום ידוע שהיא יותר מזיקה לצלוליט מאשר מתמודדת אתו. כיום טיפול בצלוליט יעיל נעשה באחת מתוך שלוש הדרכים להמסת שומן – לייזר, אולטרסאונד וגלי רדיו .

טיפול בגלי רדיו – יתרונות

השיטה לטפל בצלוליט באמרצעות גלי רדיו משפיעה על הגוף במספר אספקטים שונים אשר בסופו של דבר מספקים את התוצאה הרצויה, כגון : חימום שכבת העור, שחרור נוזלים ועודפים של שומן, שברית תאי השומן של הצלוליט, הטיפול משפר את חילוף החומרים בזרימת הדם ובתהליך הניקוז הלימפתי ומחדש את יצירת סיבי הקולגן. בנוסף לכך, הטכנולוגיה הזו ממריצה את ייצור סיבי הקולגן ומותחת אותם עד כדי מניעת היווצרות צלוליט בעתיד באותו המקום.

מספר עצות על מנת למנוע התפתחות צלוליט

טיפול בצלוליט באופן מונע יכול לכלול שמירה על משקל תקין ושתייה מרובה של מים, תזונה נכונה ומאוזנת ללא צריכת שומנים רבים מידי, פעילות גופנית יומ-יומית, הימנעות מעישון ושמירה על אורח חיים בריא באופן כללי. אם החלטתן שאתן מעוניינות לקבל טיפול בצלוליט באמצעות גלי רדיו כדי להקטין את התופעה למינימום הניתן, בררו אודות מכוני קוסמטיקה המתמחים בכך וחשוב שיהיה להם ניסיון מוכח בהפעלת המכשור .

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה