שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> פלסטיקה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
פלסטיקה
 

שלמות הגוף


Alex Borod
 
 

 

 

בעשר השנים האחרונות חל שינוי משמעותי בהתייחסות של החברה למושג ניתוחים פלסטיים, גם מהבחינה הפסיכולוגית, שכן זה כבר לא בושה לעבור ניתוח פלסטי, וגם מהבחינה הכלכלית. אם עד לא מזמן ניתוחים פלסטיים בוצעו בעיקר על נשים השייכות לעשירון העליון, הרי שהיום שמגמה השתנתה עד ללא הכר והיום ניתוחים פלסטיים הם זמינים כמעט לכל כיס. עוד ועוד נשים וגם גברים חוברים למעגל המנותחים, מרקעים ומסוגי אוכלוסייה שונים, אף על פי שניתוחים פלסטיים הם סוג של מותרות. לפניכם מידע על הניתוחים הפלסטיים המבוקשים והנפוצים ביותר:

הגדלת חזה 

ניתוח הגדלת חזה משנה את הגודל ואת הצורה של החזה. ישנן נשים אשר חולמות על חזה גדול ויש נשים אשר מבקשות להחזיר את הגלגל אחורנית אל טרם הלידות וההנקות. עניין המחיר של ניתוח הגדלת חזה משחק אף הוא תפקיד חושב אצל נשים רבות בנוגע להחלטה האם לעבור את הניתוח או האם להשאירו בגדר חלום. ניתוח הגדלת חזה בדרך כלל מבוצע באמצעות החדרת שתלי סיליקון או שתלים אשר עשויים ממעטפת סיליקון אשר אליהם מוזרקת תמיסת מי מלח, מעל שריר החזה או מתחת לשריר. גם סיכונים וסיבוכים בניתוחי חזה עשויים להוות גורם משמעותי בהחלטה, ואילו גודל השתל הוא אחת השאלות הקריטיות אשר עומדות בפני כל מי שמעוניינת לעבור את הניתוח.

ניתוח אף

ניתוח אף הוא למעשה אחד מאות ניתוחים פלסטיים הנפוצים והפופולאריים ביותר בעולם, והוא מבוצע בעיקר בבני גיל העשרה ועד גיל שלושים. אם אתם לא מרוצים מצורת האף שלכם אתם עשויים להוות מועמדים מתאימים לעבור את הניתוח. ניתוח אף מעצב ומפסל את בצורה של האף, גם אם מדובר בפגמים מולדים, פגיעות או חבלות, או שינויים שהתרחשו במהלך גיל ההתבגרות. ניתוח אף מעניק פרופורציה וצורה מחודשת לאף, תוך כדי התחשבות במבנה וצורת הפנים הכללית.

שאיבת שומן

שאיבת שומן הוא ניתוח אשר נמצא בראש סולם הניתוחים הפלסטיים הנפוצים והפופולאריים ביותר בארצות הברית והוא נחשב לאחד הניתוחים המבוקשים בישראל. נשים וגברים אשר מעוניינים להיפטר מעודפי שומן באזורים שבהם השומן מסרב להיעלם באמצעות דיאטה או פעילות ספורטיבית מהווים מועמדים מתאימים לעבור את הניתוח. חשוב לציין כי ניתוח שאיבת שומן אינו מהווה תחליף לדיאטה או לפעילות גופנית. במהלך ניתוח שאיבת שומן המנתח יוצר חתכים קטנים אשר דרכם הוא מחדיר צינורית אשר שואבת את תאי השומן אל מחוץ לגוף.

הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה יכול לשנות ולהרים את החזה לאחר נפילה של החזה בשל גורמים רבים בייחוד הריונות, הנקה או ירידה משמעותית במשקל. ניתוח הרמת חזה יכול להיות מבוצע עם או בלי שתלים, תלוי במטרות של המנותחת. הרמת חזה נחשב לניתוח מורכב ביותר כאשר הוא מבוצע תחת הרדמה כללית. קיימות מספר שיטות לבצע את ההליך כאשר חיתוך סביב הפטמה ביחד עם חתך מכיוון העטרה אל קפל השד היא השיטה המקובלת בארץ. לרוב, ניתוח הרמת חזה מתבצע בשילוב עם ניתוח הגדלת חזה, אולם אין זה תמיד נחוץ, ויש נשים רבות שעוברות את הניתוח גם מבלי שימוש בשתלי סיליקון.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה