שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפאת עיניים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפאת עיניים
 
מהי מחלת הקרטוקונוס? איך היא משפיעה על העיניים שלנו? מי עשוי לסבול מהמחלה? והאם יש דרכי טיפול חדשניים? לכל שאלות אלה ננסה לתת מענה במאמר להלן. אם כן, מדובר במחלה שפוגעת ישירות בקרנית של העין, תפקידה של הקרנית כאמור לפרק את האור שחודר לעין ולגרום לראיה נאותה וחדה של המציאות.
המשך קריאה
תרגום עברית אנגלית באמינות, מאפשר לכם לתרגם מסמכים מעברית לאנגלית, או להפך. תרגום שמבוצע על ידי חברת תרגום אמינה, מאפשר לכם לשמור על סודיות המסמכים שלכם.
המשך קריאה
ניתוח לייזר להסרת משקפיים נשמע כמו פתרון קל ופשוט לראייה תקינה ללא צורך ב"קביים" לעיניים.  אמנם ישנם מקרים בהם הניתוח לא מתאים, המאמר הבא יסקור את הסיבות האפשריות לחוסר התאמה לניתוח של הסרת משקפיים: חוסר יציבות בראייה, מחלות או בעיות שונות בעיניים קרנית עבה ועוד.  
המשך קריאה
ילדים רבים נזקקים למשקפיים אשר מסייעות להם לראות את העולם באופן תקין. רק בגיל עשרים ומעלה הם יכולים להתחיל לחשוב על ניתוח הסרת משקפיים.
המשך קריאה
  הסרת משקפיים בלייזר למה כן ? כל הסיבות במאמר הבא  הסרת משקפיים בלייזר זהו אחד הניתוחים  הקוסמטיים הרפואיים המבוקשים ביותר כיום בישראל ובעולם בכלל. אי נוחות אשר גורמות עדשות המגע והמשקפיים וכמובן שלל סיבות כלכליות, בריאותיות, פסיכולוגיות ואסטטיות גורמות לרבים מבעלי הראייה הלקויה להחליט לבצע הסרת משקפיים בלייזר. במיוחד כשהם יודעים שלא מדובר בניתוח יקר ומסובך אלה בטיפול הרבה יותר קצר ונעים מטיפולי השיניים. הטכנולוגיות השתפרו לאחרונה באופן ניכר כך שגם הפן הבטיחותי לא משאיר ספק כי מדובר בניתוח שכדאי לבצע במקרה של בעיות ראייה. מה שכן, בשל ריבוי השיטות להסרת משקפיים בלייזר ובשל אילוצים הקשורים לסוג ליקוי הראייה, רצוי קודם כל להתייעץ עם מנתח מומחה. 
המשך קריאה
בטל לא פעם חשבתם על הסרת משקפיים בעזרת ניתוח לייזר. אם זה היה לפני מספר שנים אולי אף נמנעתם בגלל המחירים הגבוהים. כיום ניתן לראות כי הניתוח הינו שכיח ונפוץ כל כך שאף מחירון הניתוח הצטמצם. היות ומדובר בניתוח  בשתי עיניים, המחיר תמיד יהיה לשתיהן. נדירים המקרים בהם יש צורך בניתוח לעין אחת.
המשך קריאה
הנה סוף סוף החלטתם לעשות את זה. נמאס לכם להרכיב משקפיים ואתם מרגישים מוכנים להסירם אחת ולתמיד באמצעות ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. אין ספק כי זוהי החלטה בעלת משקל רב מבחינתכם, אשר דורשת מכם הוצאה כספית 
המשך קריאה
במאמר זה נציג מגוון שאלות ותשובות נפוצות אשר אספנו עם השנים. השאלות נשאלו ע"י מטופלים שוני, למשל כמה זמן לוקח הניתוח, ההכנות לניתוח, תופעות הלוואי ועוד.
המשך קריאה
ישנן שיטות שונות בהן ניתן לבצע הסרת משקפיים, בחירת השיטה היא מומחיות חשובה וחובה לבחור מומחה, כמו ד"ר פינק למשל, אשר יידע להתאים לכם שיטת הסרת משקפיים אופטימאלית.
המשך קריאה
אין צורך יותר להשתמש בכלי עזר שמיועדים לאפשר לנו לראות כהלכה. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 12 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה