שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפאת עיניים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפאת עיניים
 

הסרת משקפיים בלייזר מחירים ממוצעים, הסרת משקפיים


אסף יהלומי
 
 

בטל לא פעם חשבתם על הסרת משקפיים בעזרת ניתוח לייזר. אם זה היה לפני מספר שנים אולי אף נמנעתם בגלל המחירים הגבוהים. כיום ניתן לראות כי הניתוח הינו שכיח ונפוץ כל כך שאף מחירון הניתוח הצטמצם. היות ומדובר בניתוח  בשתי עיניים, המחיר תמיד יהיה לשתיהן. נדירים המקרים בהם יש צורך בניתוח לעין אחת.

יש צורך לברר גם בחרות הביטוח הרפואי הן דרך קופת החולים והן בצורה פרטית האם ישנה השתתפות מצידן. במידה וכן ההשתתפות העצמית שלכם יכולה להיות מינימאלית ביותר. אך חשוב לבדוק זאת לפני
 

כמה זה עולה? אפשר 3 במחיר של 2?

ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא הניתוח הכי פחות חודרני וכירורגי שקיים כנראה. מדור בחתך תיקון והחלמה של העין. 20 שניות ניתוח לכן עין על ידי רופא מנתח מומחה בתחום. סך הכול זמן ניתוח שאינו עולה על דקה. מי ייתן וכל הניתוחים יארכו בזמן שכזה.

הסרת משקפיים בלייזר מחירים נעים בין 6000 ₪ ועד 13000 ₪. ההבדל במחירים נובע מהמרפאות השונות. ישנן מרפאות פרטיות המעסיקות רופאים מומחים ובכך מייקרות את עלות הטיפול. ישנן מרפאות המאפשרות אשפוז יום או לילה למנוחה – ככל שהמרפאה מפנקת יותר ומאפשרת נוחות כך עלות הטיפול מתייקרת בהתאם.

יש לשים לב כי כאשר מדובר במחירים ממש זולים – 2000 ₪, 4000 ₪ יש להיזהר – ולבדוק לעומקו של עניין. ייתכן ומדובר במניפולציה זולה להתעשר על חשבונכם ולהשאירכם עם נזק בעיניים מטיפול לא הולם ולא מקצועי בעליל.
 

יש להסיר בזהירות –

תחום ניתוחי הלייזר למטרת הסרת משקפיים על ידי רופאים מומחים מחייב בדיקה מקיפה גם מצד המטופלים. ניתן לעשות חיפוש באינטרנט, לשאול משפחה, חברים מכרים על טיפול שעברו, היכן, זמני החלמה, תוצאות ושביעות רצון.

יש לוודא כי הרופא בעל רישיון לעסוק בתחום ולנתח. ציוד חדיש העומד בתקנים, וודאו כי המרפאה או המכון מוכרים במשרד הבריאות. בדיקות אלו יכולות למנוע עוגמת נפש, פגיעה ראייה ובזבוז כסף מיותר.

עלות הניתוח אכן שווה את התוצאה והתמורה שבאים לאחר ימי ההחלמה. עולם ללא זגוגיות!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה