שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפאת עיניים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפאת עיניים
 

הסרת משקפיים - מה, לא עשיתם עדיין ?


yaron nir

הסרת משקפיים כבר עשיתי, ואתם ? 

 
 

 

הסרת משקפיים - מה, לא עשיתם עדיין ? 

תנסו לנחש מהו הניתוח הנפוץ ביותר בארץ. כמו שבטח הבנתם - ניתוח להסרת משקפיים. מי שצריך ללכת על ניתוח להסרת משקפיים בלייזר הרבה פעמים יהיה מישהו שיש לו משקפיים ועדשות. על ידי הניתוח להסרת משקפיים בלייזר הם יוכלו לראות כמו שצריך.

בימינו אנו, ישנה תרופה למשקפיים - הסרת משקפיים בלייזר.

חשוב להבין שבהווה, אין צורך יותר להשתמש בכלי עזר שמיועדים לאפשר לנו לראות כהלכה. כל מה שצריך לעשות הוא ניתוח להסרת משקפיים בלייזר. את ההליך להסרת משקפיים בלייזר יהיה כדאי תמיד לעשות במקום מהימן עם מנתח מומחה שיש לו ברזומה כמה וכמה ניתוחים של הסרת משקפיים בלייזר.

 

הרבה מאוד אנשים לא אוהבים להרכיב משקפיים וזה בגלל שזה נותן להם תחושה של משהו שהם לא צריכים אותו. יש גם הרבה שהיו מעדיפים לא את העדשות שלכם או המשקפיים רק כי הם שונאים את המראה של זה עליהם. אצל ילדים מאוד נפוץ מציקים לכל מי שמרכיב משקפיים ועל כן, כמעט כולם היו מעדיפים לבצע את ההליך ל הסרת משקפיים.

 

חשוב לציין שאם אנו מתחת לגיל שמונה עשרה אנחנו לא יכולים לעשות את הניתוח להסרת משקפיים בלייזר. וזאת משום שאצל ילדים בגיל הזה, עדיין לא סיימנו לגדול. אין לנו איך לשפר את המצב והדבר היחידי שאנו יכולים לעשות הוא רק להמתין עד שנהיה בגיל במתאים ללכת לעשות ניתוח להסרת משקפיים בלייזר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה