שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפאת עיניים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפאת עיניים
 

הסרת משקפיים - שיטות שונות של ניתוח הסרת משקפיים


כתיבה שיווקית וקידום אתרים

 
 
הסרת משקפיים- שיטת לייזר אקסיימר

הקרנית משפיעה על הראיה ויוצרת אותה ולכן היא לרוב הסיבה ללקויות ראיה. הקרנית היא כיפה שקופה שדרכה עובר האור ושבירת האור דרכה קובעת את איכות הראיה שלנו. האור נשבר דרך הקרנית ומוקרן על הרשתית ולכן טיפול ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, למעשה, מפסל את הקרנית שלנו. אחת השיטות לשיפור קוצר ראיה בעזרת ניתוח להסרת משקפיים בלייזר נקראת שיטת לייזר אקסיימר. בשיטה זאת מגלפים את הקרנית בעזרת קרן הלייזר בסוג של שיוף של הקרנית. ניתן בדרך זאת להיפטר ממספרים רבים של קוצר ראיה כי ככל שמשייפים יותר את הקרנית כך מורידים מהעין מספרים.

הסרת משקפיים- מטופלים ספציפיים

עובי הקרנית אצל כול אחד קצת שונה, לא ניתן לגלף את הקרנית ללא גבול כי יש לשמור על מינימום עובי של הקרנית על מנת שתישמר יציבה והמבנה שלה לא יפגע. כאשר מטופל נבדק, כדי לראות האם ניתוח להסרת משקפיים בלייזר בשיטת לייזר אקסיימר מתאימה לו, בודקים את עובי הקרנית שלו, ככל שעובי הקרנית שלו גדול יותר כך קל יותר לבצע אצלו ניתוח מסוג זה. אנשים שיש להם קרנית דקה אינם מתאימים לניתוח של הסרת משקפיים בלייזר בשיטת לייזר אקסיימר.

הסרת משקפיים- שיטת PKR

שיטת PKR לביצוע ניתוח הסרת משקפיים בלייזר היא השיטה הוותיקה מתוך כול השיטות לניתוחי לייזר להסרת משקפיים. בשיטה זאת יש לרופאים את הניסיון הרב ביותר ומכירים אותה בעולם הרפואה מספיק זמן כדי להבין באופן יסודי ולבצעה באופן מושלם. אבל בשיטה זאת לא ניתן לתקן את כול ליקויי הראיה אלא רק ליקויי ראיה קלים. אם בשיטה בה דנו קודם התבצע שיוף עמוק של הקרנית, בשיטת PKR הוותיקה עורכים רק שיוף קל ושטחי של הקרנית. אבל בלקויות ראיה קלות עד בינוניות ניתן להשיג בשיטת PKR תוצאות מדהימות וזאת הודות לשיפור בציוד ובשיטות הלייזר החדשות. כל הניתוחים של הסרת משקפיים בלייזר נחשבים היום טיפולים בטוחים בעלי סיבוכים נמוכים מאוד, במיוחד שיטת ה PKR שנחשבת שיטה עדינה שפועלת בצורה לא מאסיבית על העין ולא יוצרת טראומה לעין בשום צורה. זה למעשה לא נחשב לניתוח ומתאים גם לקרנית דקה בניגוד לשיטה הקודמת.

הסרת משקפיים-בחירת שיטה נכונה

כאשר אתם הולכים לרופא לצורך ביצוע הסרת משקפיים חשוב ללכת למומחה אשר ידע לבחור עבורכם את השיטה הנכונה והמתאימה ביותר לעין שלכם. רק רופא בעל מוניטין וניסיון יודע להתאים לכם את השיטה המושלמת להסרת משקפיים. דוקטור פינק הוא מומחה בעל ניסיון אדיר של ניתוחי הסרת משקפיים, הוא אבחן אלפי מקרים וגם ניתח אלפי מקרים. במרפאתו של דוקטור פינק תמצאו את הציוד המתקדם ביותר בעולם האופטיקה המודרני, שירות מושלם וצוות מסור. עוד על כל אלו, והרבה יותר, באתר המרפאה http://www.drfink.co.il

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה