שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפאת עיניים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפאת עיניים
 

הסרת משקפיים- תשבות המומחים


Alex Borod
 
 

 

הנה סוף סוף החלטתם לעשות את זה. נמאס לכם להרכיב משקפיים ואתם מרגישים מוכנים להסירם אחת ולתמיד באמצעות ניתוח הסרת משקפיים בלייזר. אין ספק כי זוהי החלטה בעלת משקל רב מבחינתכם, אשר דורשת מכם הוצאה כספית מכובדת כמו גם את קבלת הסיכונים אשר כרוכים בניתוח הסרת משקפיים. אז עכשיו כאשר כבר החלטתם ואתם יודעים שאתם הולכים על זה, בוודאי יש מלא שאלות שעולות לכם בראש. לפניכם מספר של שאלות נפוצות ותשובות לגבי הניתוח המבטיח, הניתוח אשר יסיר לכם את המשקפיים לנצח.

מהו ההליך של הסרת משקפיים בלייזר? כיצד זה מתבצע?

הניתוח מתבצע באמצעות קרני לייזר אשר משייפות בעדינות ובדייקנות את הקרנית של המטופלים, ובעצם משנות את צורתה. ניתן לתאר זאת כיצירת מעין משקפיים פנימיים בלתי נראים. יש לציין כי צורת הקרנית המבוקשת משתנה ממטופל למטופל, בהתאם לצורת הקרנית הייחודית לו. נתונים אישיים אלה מוכנסים למחשב על ידי הרופא המנתח, וקרני הלייזר משייפות את הקרנית בהתאם לנתונים אלו.

האם הניתוח כואב?

בנקודה זו אתם יכולים להירגע שכן ניתוח הסרת משקפיים איננו כרוך בכאבים. הרופא המנתח עושה שימוש בטיפות עיניים מאלחשות אשר מקלות על תחושת חוסר הנוחות המעטה אשר אתם עלולים לחוש, כאשר מקורה של תחושה זו אינו נובע מכאבים בהשפעת קרני הלייזר, אלא מעצם היות העיניים פקוחות לרווחה בעזרת מכשיר אשר מטרתו למנוע מצמוצים בעת הניתוח. יש לציין כי מנותחים מסוימים מדווחים על תחושת אי נעימות כאשר קרני הלייזר פוגעות בקרנית העין.

כמה זמן לוקח ניתוח הסרת משקפיים בלייזר?

הניתוח אורך לא יותר מעשרים דקות, כאשר הפעולה של קרני הלייזר על כל עין נמשכת עד כארבעים שניות בכל אחת מהעיניים. יש לקחת בחשבון גם את זמן ההתאוששות מן הניתוח אשר נמשך בדרך כלל עד כחצי שעה, וברוב הפעמים המנותחים משוחררים לביתם מיד עם תום ההמתנה הקצרה.

האם ההליך הוא בטוח?

הליך הסרת משקפיים נחשב כיום להליך מאוד בטוח, כאשר במהלכו הרופאים המנתחים עושים שימוש בטכנולוגיה רפואית מן המתקדמות והמפותחות בתחום הרפואה האסתטית. יש לציין כי ניתוח זה מבוצע ברחבי העולם כבר שנים רבות, כאשר מקצועיות וידע רב נצברו במהלך השנים ותרמו לבטיחותו.

מהם הסיכונים הקיימים בניתוח זה?

מאחר וכאמור תחום זה התפתח רבות וצבר ידע וניסיון במשך שנים רבות, כמעט ולא קיימים סיכונים בהליך, כאשר הסיכונים הקיימים נחשבים למאוד מינוריים ונדירים. בנוסף, לא כל מרכיב משקפיים מתאים לעבור את הניתוח ונדרשת בדיקה בריאותית מקיפה טרם קבלת האישור לביצוע ההליך, דבר שמקטין אף הוא את הסיכויים להופעתם של סיכונים במהלך הניתוח. במידה והמטופל אינו נמצא מתאים לעבור את ההליך, הוא איננו מקבל את האישור מהמרפאה לעבור את הניתוח (למשל חולי סוכרת או סובלים ממחלות כרוניות).

האם קיימות מגבלות אחרי הניתוח?

חשוב לקחת בחשבון כי בשעות הראשונות שלאחר הניתוח הראיה נוטה להיות מטושטשת, ותיתכן גם תחושת נמנום וטשטוש עקב טיפות ההרדמה. על כן, אין אפשרות לנהוג במשך כמה שעות (מסיבה זו רצוי להגיע אל הניתוח כאשר אתם מלווים באדם שיוכל להסיע אתכם חזרה לביתכם). כמו כן, עקב הרגישות באזור העיניים, רצוי שלא להתאפר או לשטוף את העיניים במשך כשבוע לאחר ההליך. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה