שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2569
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפאת עיניים
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפאת עיניים
 

ילדים עם משקפיים וניתוח הסרת משקפיים


ניתוחים

פורטל ניתוחים - מידע על ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה במגוון תחומים בארץ. דרך הפורטל ניתן לפנות לקליניקות המובילות בתחום.

 
 

 

בסרטי הקולנוע פעמים אין ספור, כאשר מציגים לצופים את הילד המתוק של הסרט יש סיכוי לא רע שיהיו לו משקפיים. נראה כאילו כמות הילדים מרכיבים המשקפיים בהוליווד גדולה מזו שנמצאת בכלל האוכלוסיה. הסיב היא שאותן משקפיים יעזרו לדמות בסרט להיות יותר מצחיקה, שנונה ושוב - מתוקה. המשקפיים, כאביזר, מעניקים לכל דמות ובעיקר לילדים את הארשת פנים המלומדת, הנבונה והחכמה.
 
השילוב בין ילד למשקפיים מעניק בקולנוע לאותן דמויות מימד נוסף של הבנת המציאות, מתן עזרה למבוגרים ובעיקר בגרות ועומק.
 
בעולם האמיתי הרכבת משקפיים אינה מעידה על ילד שהוא חכם או נבון במיוחד. המשקפיים אפילו לא מעידות על כך שהוא קורא יותר ספרים מאחיו הבכור נטול המשקפיים. הדבר היחיד שמשקפיים מספרות על בעליהם הוא שהם זקוקים להן על מנת לראות באופן תקין ונורמטיבי.
 
יש ילדים שנולדו עם "גנטיקה של משקפיים". ההורים מרכיבים משקפיים, האחים הגדולים מרכיבים וזה לא מפתיע אף אחד שגם הם בגיל מסויים מצטרפים למסיבה. ילדים אחרים הופכים להיות ייחודיים במשפחתם, כאשר מסיבה זו או אחרת הם נזקקים למשקפיים בגיל צעיר בזמן שכל המשפחה רואה באופן תקין.
 
בספרי החינוך נהוג היה לכתוב על ילדים ממושקפים כי יש סיכוי שיהיו ללעג או יהפכו למוקד תשומת הלב של המורה או המדריך ("היי, אתה - משקפופר, גש הנה..."). היום כבר לא בטוח שזה המצב. ילדים הם ילדים וכאשר הם רעים או רוצים לפגוע הם יעשו זאת מבלי שום קשר למשקפיים. דווקא בתקופה זו רואים בטלויזיה יותר מפורסמים וילדים המרכיבים משקפיים והדבר נראה טבעי לגמרי ואינו גורר תגובות. ואם ללכת עוד יותר רחוק - גם להארי פוטר היו משקפיים ורבים אוהבים אותו ולא רואים בו חנון אלא גיבור.
 
ילד שגדל כל חייו עם משקפיים סביר שיתעניין בניתוח הסרת משקפיים בשלב כלשהו בחייו. בזמן היותו ילד, יש לשער כי לא יעבור את הניתוח והוא אפילו לא יוצג כאופציה, שכן עד אמצע גיל העשרים הראיה אינה יציבה ומתקיימים בה שינויים דינאמיים רבים אשר גורמים לניתוח הסרת משקפיים להיות פחות אפקטיבי. לראייה, צעירים רבים שעוברים את הניתוח זקוקים לניתוח נוסף כמה שנים אחר כך, כאשר הראיה מתייצבת באופן סופי.
 
באמצע שנות העשרים יהפוך ניתוח הסרת משקפיים לניתוח אפשרי ואפקטיבי, כזה שאחרי שנים רבות של תלות במשקפיים יכול לשחרר את אותו הילד, מתלות זו. ואולי, בפעם הראשונה מאז שהוא זוכר את עצמו הוא יוכל לראות את עצמו ולא מעבר לזכוכיות.
 
ניתוח הסרת משקפיים נחשב לאחד הניתוחים הפופולאריים והטובים ביותר בשוק הניתוחים הפלסטיים.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה