שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 
שחלות פוליציסטיות הן תופעה ידועה הפוגע ביכולת של האישה להרות. תסמינים לשחלות פוליציסטיות הן שיבוש מחזור החודשי או חוסר מחזור, שיעור יתר, אקנה והשמנה.  טיפול טבעי בשחלות פוליציסטיות מאפשר להחזיר את הווסת ולהורות בצורה טבעית
המשך קריאה
נגיף הקורונה משפיע עליו בהרבה רבדים בעיקר במצב הנפשי אשר מתבטא גופני אצל רבים מאיתנו הלחץ הגובר אם זה בתקשורת או בשיח הציבורי הפחד המכווץ,ההתסגרות בבתים ישיבה  מרובה,פחות פעילות ספורטיבית,ישיבה על מחשב שעות מביאים לבעיות גב וצוואר בשילוב מצב נפשי רעוע משפיעים על הגוף והנפש. אנשים רבים סובלים מכאבי גב או צוואר בתקופת הקורונה וזה די ברור חוסר המעש מביא לישיבה שפוגעת בשרירי הגוף כך  שזרימת הדם  פחות טובה
המשך קריאה
מה זה אומר אם כואב אחרי מסאג? האם תהיה ריאקציה ?כמה זמן  ימשכו הכאבים ? לאחר עיסוי רפואי בדרך כלל  מופיע כאב זה בעקבות הלחץ העמוק המופעל בעת עיסוי,ניסה חזקה למפרקים,עיסוי זוקפי הגב,טיפול בשריר הרחב גבי,הלחץ מורגש גם לאחר עיסוי יותר נכון  מרגישים  את האצבעות של המטפל עמוק בשרירים.
המשך קריאה
אורח החיים המערבי הכולל אי שמירה על אכילה בריאה, מזונות מתועשים, שימוש בחומרים רעילים בחומרי ניקוי וקוסמטיקה, ספיגת אוויר מורעל כתוצאה משאיפת אוויר, בנוסף ללחצים, מתח וחרדות ללא שינה מספקת, גורם לגוף לעומס רעלים ובכך לקושי ועומס בתהליך ניקוי רעלים מהגוף. על פי הרפואה הטבעית הרעלים מצטברים בגוף ללא יכולת פליטה גורמים לגוף להשתמש באמצעים מתוגברים לניקוי הרעלים והן – המחלות.  
המשך קריאה
טחורים בהגדרתם הרפואית הינם הצטברות גדולה של כלי דם באזור פי הטבעת אשר גורמים לכאבים בזמן ההליכה לשירותים, בזמן ישיבה ואף לעיתים בהליכה, ופעמים רבות גורמים לדימום מפי הטבעת. כיצד מטפלים בהם באופן טבעי
המשך קריאה
ישנם אנשים שמתאמים לעצמם עיסוי אחת לשנה. עם זאת, ישנם אנשים שבוחרים לפנק את עצמם בעיסוי פעם אחת בחודש, ולעתים גם פעם בשבוע. עיסוי תורם לכם ברמה הגופנית והנפשית, והוא מייצר הטבה כללית, מעצים את תחושת הרוגע ומייצר זרם תודעה הרמוני
המשך קריאה
מהי רפואה סינית מסורתית? רפואה סינית מסורתית היא מערכת רפואית מלאה המשמשת לאבחון, טיפול ומניעה של מחלות במשך יותר מ -2,000 שנה.
המשך קריאה
לחץ כבד במקום העבודה הוא אחד הגורמים העיקריים העלולים להביא לפגיעה בבריאות העובדים. כדי להילחם בתופעה, חברות וארגונים גדולים היום משקיעים משאבים רבים כדי להתמודד בדרכים שונות עם גורמי הלחץ בעבודה. אחת הדרכים הללו היא שילוב טיפולי רפואה משלימה במקום העבודה.
המשך קריאה
הדיקור הסיני הוא שיטת טיפול עתיקה שמקורה בסין העתיקה. מסמכים רשמיים וכן ממצאים ארכיאולוגיים מספרים על שימוש בשיטה בתקופות קדומות ביותר.
המשך קריאה
עם כל הכבוד לרפואה הקונבנציונאלית, לחידושים ולמחקרים המתקדמים, רבים בוחרים את הרפואה המשלימה כדרך טיפול לגיטימית. הטיפולים האלטרנטיביים מגיעים כטיפולים בפני עצמם או כהשלמה לטיפול הקונבנציונאלי למרות שאין עדיין הוכחות מדעיות להם. אחד מאותם טיפולים הוא הדיקור הסיני, טיפול אשר הפך ברבות השנים לאחד מסוגי הטיפולים המבוקשים ביותר, טיפול שרבים מעידים עליו כאפקטיבי במיוחד אם מיד לאחר הטיפול ואם לאחר תקופה מסויימת.
המשך קריאה
1-10 מתוך 82 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה