שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2499
מאמרים: 7543
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 
אורח החיים המערבי הכולל אי שמירה על אכילה בריאה, מזונות מתועשים, שימוש בחומרים רעילים בחומרי ניקוי וקוסמטיקה, ספיגת אוויר מורעל כתוצאה משאיפת אוויר, בנוסף ללחצים, מתח וחרדות ללא שינה מספקת, גורם לגוף לעומס רעלים ובכך לקושי ועומס בתהליך ניקוי רעלים מהגוף. על פי הרפואה הטבעית הרעלים מצטברים בגוף ללא יכולת פליטה גורמים לגוף להשתמש באמצעים מתוגברים לניקוי הרעלים והן – המחלות.  
המשך קריאה
טחורים בהגדרתם הרפואית הינם הצטברות גדולה של כלי דם באזור פי הטבעת אשר גורמים לכאבים בזמן ההליכה לשירותים, בזמן ישיבה ואף לעיתים בהליכה, ופעמים רבות גורמים לדימום מפי הטבעת. כיצד מטפלים בהם באופן טבעי
המשך קריאה
ישנם אנשים שמתאמים לעצמם עיסוי אחת לשנה. עם זאת, ישנם אנשים שבוחרים לפנק את עצמם בעיסוי פעם אחת בחודש, ולעתים גם פעם בשבוע. עיסוי תורם לכם ברמה הגופנית והנפשית, והוא מייצר הטבה כללית, מעצים את תחושת הרוגע ומייצר זרם תודעה הרמוני
המשך קריאה
מהי רפואה סינית מסורתית? רפואה סינית מסורתית היא מערכת רפואית מלאה המשמשת לאבחון, טיפול ומניעה של מחלות במשך יותר מ -2,000 שנה.
המשך קריאה
לחץ כבד במקום העבודה הוא אחד הגורמים העיקריים העלולים להביא לפגיעה בבריאות העובדים. כדי להילחם בתופעה, חברות וארגונים גדולים היום משקיעים משאבים רבים כדי להתמודד בדרכים שונות עם גורמי הלחץ בעבודה. אחת הדרכים הללו היא שילוב טיפולי רפואה משלימה במקום העבודה.
המשך קריאה
הדיקור הסיני הוא שיטת טיפול עתיקה שמקורה בסין העתיקה. מסמכים רשמיים וכן ממצאים ארכיאולוגיים מספרים על שימוש בשיטה בתקופות קדומות ביותר.
המשך קריאה
עם כל הכבוד לרפואה הקונבנציונאלית, לחידושים ולמחקרים המתקדמים, רבים בוחרים את הרפואה המשלימה כדרך טיפול לגיטימית. הטיפולים האלטרנטיביים מגיעים כטיפולים בפני עצמם או כהשלמה לטיפול הקונבנציונאלי למרות שאין עדיין הוכחות מדעיות להם. אחד מאותם טיפולים הוא הדיקור הסיני, טיפול אשר הפך ברבות השנים לאחד מסוגי הטיפולים המבוקשים ביותר, טיפול שרבים מעידים עליו כאפקטיבי במיוחד אם מיד לאחר הטיפול ואם לאחר תקופה מסויימת.
המשך קריאה
טיפול רגשי לילדים כללית כולל מפגש בין ילד ומטפל אשר במסגרתו שני הצדדים פועלים למען עבודה משותפת שמטרתה לבחון את דרכי ההתנהגות של הילד ובחינת דרכים לשינוי. ישנן דרכי טיפול רבים אשר באמצעותם ניתן ללמוד על התנהגות מסוימת ולאחר מכן למצוא דרכים לשיפור ההתנהגות באמצעות כלים מתקדמים כמו משחק או דרמה.
המשך קריאה
צמח האלוורה מוכר מזה אלפי שנים למין האנושי בתור צמח מרפא רב עוצמה. סגולותיו הרפואיות נובעות ממאות הרכיבים הפעילים המצויים בתוך הצמח אשר משפיעים בצורה מיטיבה על בעיות שונות, כגון דלקות, כאבים, בעיות עוריות, מערכת חיסונית ועוד. 
המשך קריאה
העולם בו אנו חיים הוא עולם המתנהל על פי דפוסים שהתקשורת מקנה, דפוסים שהינם השתקפות של מה שקורה בעולם. והעולם שלנו הולך ונהיה חומרי יותר ויותר, ולכן גם ההתעסקות של התקשורת היא יותר ויותר על כל מה שקשור לחיצונות ופחות על כל מה שקשור בפנימיות. בעקבות הפיכת העולם ליותר ויותר מוחצן אנו גם רואים יותר ויותר טיפולים חדשניים קוסמטיים, טיפולים אשר בעבר לא היו קיימים. אם אתם מחפשים הזרקות בוטוקס הנה כמה מילים על הטיפול, מהו, ומה עוד צריך לדעת לפני שהולכים לעשות אותו  
המשך קריאה
1-10 מתוך 80 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה