שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

בא לי טיפול כירופרקטיקה!


לולה
 
 

 

קמת עם מיגרנה שלא עוברת? לא צריך לחיות עם הכאב.

בדומה לרוב האוכלוסיה, גם אנוכי, כבר מהיותי ילד, האמנתי בכל רוחי בריפוי מודרני ובבתי החולים; כל כאב גב קטנטן, כל הרגשה רעה זמנית, התסיימה בבליעת קפסולה או טיפול רפואי. פחדן, מה אפשר לעשות... עד יוני האחרון, לאחר תקופה שחשתי תחושה כללית, אשר שום מרפאה לא הצליחה לפתור. בסופו של יום, עם המון חששות, נעניתי לתחנונים של זוגתי שתחיה, שלימדה אותי על המסתורין מאחורי שיטות טיפולים אלטרנטיביות.

הטיפולים ההוליסטיים עזרו לי המון, ומאותו יום אני סיימתי עם המדע.

מה אתם יודעים בתחום של רפואה לא קונבנציונאלית.

הרבה מהאנשים שמתנגדים להוליזם, מתנגדים - כיאינם בקיאים בנושא, או שפשוט הם זוכרים את הרושם הראשוני השלילי שתחום הטיפולים האלטרנטיביים הביא עמו לארץ לפני 10-15 שנה. למען האמת, התחום הזה התקדם מאוד יפה במהלך התקופה האחרונה, ברוב המרפאות האלטרנטיביות - התראפיסטיים הם עתירי ידע ומנוסים בתחומם, ולא עוד קבוצת היפּים עם זמן פנוי.

עיסוי עד הבית

בסופו של יום, ולמרות כל היתרונות של המדע, הטיפולים הקונבנציונאליים הינם תאגיד ענק ומצליח, והתרופות המפורסמות הן, ברמת העיקרון, מותג. האינטרס הוא להשאיר אתכם חולים, לפחות בדרגה שתצטרך לחזור לקבלת טיפול רפואי כל כמה חודשים ולרכוש עוד שירותים.

רפואה הוליסטית - מטרתה לתת מוצא לבעיות רפואיות שהרפואה המודרנית לא מצליחה לפתור.

שיטת הטיפול התרופתי הורסת את הגוף עם רעלנים ותופעות לוואי מוזרות. טיפול קונבנציונאלי אולי יעזור נקודתית, אבל באותה המידה הגיוני שהוא יביא לנזקים שונים למערכות ואף לנזקים באיברים חיוניים אחרים.

אפשר למצוא עוד הרבה יתרונות, קצרה היריעה מלהכיל. אפשר למצוא מידע נוסף ברחבי האינטרנט.

האם אין חסרונות?

אמנם, רפואה משלימה - טומנת בחובה חסרונות, ויש תרחישים, בהם הרפואה המודרנית תהיה יעילה יותר. אך כרגע, באסכולה האלטרנטיבית, ברוב המקרים - הסיכונים מזעריים, ולא קשה למצוא בתקופתנו היקף ענק של מידע מפורט בנושא. ובאופן כללי ברפואה האלטרנטיבית יש משמעותית יותר יתרונות מאשר חסרונות.

אם אתם, הקוראים, מעוניינים לקרוא המלצות מתחום הרפואה האלטרנטיבית - http://www.theclinica.co.il/index.aspx?id=4163&articleID=138&returnUrl=%2findex.aspx%3fid%3d4162%26page%3d1. בריאות והצלחה.
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה