שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

בעיות פוריות נשים - הבעיות ודרכים לפתרונן


Binyamin t
 
 

בעיות פוריות נשים עלולות להיגרם מסיבות שונות אבל תהיה הסיבה להן אשר תהיה, טיפול משלים באמצעות דיקור הוכח כיעיל באופן דרמטי לפותרן. אבל לפני שנידרש לפתרון - נציין גורמים מרכזיים להיווצרות בעיות פוריות אצל נשים.
אורח החיים המערבי המאומץ והתובעני גובה מחירים גבוהים - גופניים ונפשיים. בין השאר, אחד התחומים המוּעדים לפגיעה הינו התחום הגניקולוגי אצל נשים. עם הסיבות השכיחות לכך נמנים:
1.    מזון תעשייתי המועשר בתוספי מזון שונים, הורמונים, כימיקלים שונים הגורמים להיחלשות מערכת החיסון בגוף ולשיבושים במערכת ההורמונאלית.
2.    זיהום אוויר הולך וגובר. רעלנים וחלקיקי מתכות שונות הננשמים פוגמים במערכות פנימיות חשובות בגוף.
3.    מתח ולחץ קבועים ומתמידים מפרים את האיזון של המערכת העצבית, דבר העלול לגרום גם להפרעות הורמונאליות המשפיעות על הכליות. כל אלה עלולים לפגוע בפוריות.


בעיות פוריות נשים - הביקור, הדיקור, וה...גימוּר
אחד הטיפולים האפקטיביים הנותנים מענה לבעיית הפוריות נעשה באמצעות הרפואה היפנית. בעיות פוריות אצל נשים עשויות להיפתר על ידי כיול מחדש של מערכות שונות שהופרו כתוצאה מהשפעתם השלילית והמזיקה של שלושת הגורמים שצוינו לעיל. מומחה בטיפול בדיקור יפני ובשילוב צמחי מרפא בעל ניסיון והצלחות מוכחות משיב על כנו את האיזון ההורמונאלי, הנפשי והעצבי.
בעיות פוריות נשים משותפות לנשים רבות. לקושי או להעדר היכולת להרות השפעה רבה ועמוקה על מצב רוחן של נשים ואף על איכות חייהן. באמצעות הטופס המקוון אתן מוזמנות ליצור קשר ולקבל ייעוץ ראשוני חינם, ובהמשך מידע וכמובן, טיפול.
הטיפול המתאים לכל אישה ייבחר על פי אבחון יסודי של הגורמים לבעיות והאופן שבו הן באות לידי ביטוי. בקליניקה טיפולית מקצועית ונעימה תיערך לכן בדיקה יסודית ומקיפה של המערכת ההורמונאלית, מערכת השרירים והשלד. כמו כן ייבחן הפרופיל התזונתי של כל אישה ועל פיו יוצע שינוי תזונתי שיכלול הפחתה ניכרת בצריכת סוכר והימנעות מאכילת מזון משומר, העדפת מזון טבעי בכלל ואורגני בפרט, והימנעות מוחלטת ממזונות המכילים אנטיביוטיקה והורמונים. להימנעות זו עשויה להיות השפעה רבה ביותר ותרומה חשובה לפתרון בעיות פוריות נשים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה