שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

דיקור סיני להגברת האנרגיה


רונן

רונן רוזנבלט ניר - מומחה לטיפול ברפואה סינית (דיקור סיני, צמחי מרפא ודיקור שלא באמצעות מחטים)

אתר: http://www.acufamilyclinic.com

כתובת הקליניקה: רחוב ארלוזורוב 62 תל אביב

טלפון: 052-2730115

 
 

הגם אתם סובלים מעייפות יומיומית ותמידית, מתחושת חוסר אנרגיה, נפיחות ביטנית, תחושת אי שקט, הרגשה שלא בא לכם לעשות שום דבר, מרגישים שאיניכם יכולים לחשוב או כי המחשבה מעורפלת או חרדה? אם כן, ייתכן כי אתם סובלים מחוסר איזון אנרגתי המביא לחוסר באנרגיה.

התאוריה של הרפואה הסינית טועת כי מצב של חוסר בצ׳י (חוסר באנרגיה) עשוי להיות תוצאה של מצב עמוק יותר. מצב זה נקרא - סטגנציה של צ׳י (תקיעות של צ׳י). שילובן של מספר טכניקות טיפול מהרפואה הסינית, כמו לדוגמא, (אקופונקטורה) דיקור סיני, צמחי מרפא סיניים, מוקסה או כוסות רוח, עשוי לשמש כעזר רב בתהליך חיזקו הצ׳י שלכם ולהחזירו לתפקוד נורמלי. כך, יתרום המצב לאיזון הגוף מחדש.

העקרון הבסיסי של הרפואה הסינית גורס כי צ׳י נמצא בכל מקום מסביב לנו. עולמנו וכל מה שמסביבו מורכב ממנו, בנוסף טוענת כי זרימתו היא המקור לכוח החיים שלנו. כשהאנרגיה (צ׳י) נעה בגופנו בחופשיות, תנועתה תהיה במסלולים קבועים בגופנו. מסלולים אלה ידועים עוד בשם - ״מרידיאנים״. נקודות הדיקור המפורסמות מצויות לאורך המרידיאנים. במידה ותנועת הצ׳י אינה זורמת בחופשיות או נחסמת או נתקעת, נחוש מגוון תחושות הקשורות לעייפות רו רמת אנרגיה נמוכה, בעיות הקשורות למערכת העיכול או בעיות הקשורות בשינה באופן כללי או בהירדמות בפרט. מלבד לסממנים אלה, עשויים להופיע להם סממנים נוספים אחרים. במידה הבעיה הופעת להיות כרונית, תהיה לכך השפעה על הגוף באופן כללי, כמו לדוגמא: עייפות קבועה וכו׳. 

הטיפול בדיקור סיני בא לשחרר את אותה סטגנציה באמצעות תנועה חזקה של צ׳י ודם בגוף. פעולה זו מתרחשת כתוצאה מגירוי נקודות דיקור לאורך המרידיאנים בגוף, דבר המאפשר את זרימתו החופשית בכל הגוף. 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה