שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

האם יועצות הנקה מוסמכות מהוות רפואה משלימה


מורן אופיר
 
 
עצם הרעיון שפתאום יהיה לאישה הרה הוא בוודאי עלול להפחיד, רוב רובן של עלמות החן מתות מפחד מהיום המיוחד בו יהפכו לאמהות. האחריות לרך הקטן, עצם ההבנה שמרגע זה ועד שיגדל ויגיע לגיל 19 הא כנראה יהיה בקירבתינו כמעט בכל עת, לרוב עלולה לגרום למרמרת לכל הורה.

אולם בנוסף, את רוב הנערות והנשים מסבכות חששות, חשש מהניתוח, סבל הצירים, החשש שתהיה לידת עכוז וכמובן גם, די הרבה חששות מהליך התאוששות. כאישה שחותה על בשרה את פרוצדורה ייחודית זו יותר מפעם אחת, העצה המרכזית שתקראו כאן ובכלל היא סה''כ לנסות לחשוב איך מתמודדים עם כל חלק בעיתו, והחלק המהותי הוא לא אחר מלידת התינוק.

הצעות לשירותים מיוחדים

הלידה היא בוודאות, עניין סובייקטיבי, ישנן נשים שצולחות שלב זה בקלות, ובכל אופן יש את הנשים שסובלות באישפוז יום שלם, יש שיספרו 'שזה לא כואב'' ושזו מתנה, אך ללא מעט נשים הדה ז'ה ווים עשויים לגרום להן בחילה ולחץ, על כן המלצתי היותר עניינית להורים לעתיד שאני יכולה לתת היא להתקשר לשירותים שמיועדים למישהי שעומדת ללדת.

דולה מחיר

יש לי המון הצעות ורעיונות לשירותים מסויימים שבאפשרותם לסייע רבות. קיימים שיעוריהכנה ללידה שניתן לקחת ובנוסף ניתן לשכור תומכת לידה. דולות הן לדעת הרוב אחד מהגורמים מלומדי הניסיון שמטרתם היא ללמד וללוות את בני הזוג בכל שלבי ההריון וחשוב מזה, במהלך הלידה.

הדולה עוזרת במספר גדול של היבטים: הדולה תעניק ביטחון, מסייעת להתמודד בקלות עם כאבי הצירים ויש כאלו שגם עוזרת ותומכת בהנקה בבית החולים.

אני ממליצה לזכור, שכמה מהן שהן גם יועצות בתחום ההנקה, אך לא ברוב הפעמים. מסיבה זו בדיוק מומלץ מבעוד מועד לחפש ולבחור במלווה ספציפית ל-2 התחומים.

כפי שכבר הסברתי קודם, ההנקה גם כן בשביל חלק מהאמהות מסורבל, הרך הקטן לא מצליח לינוק, החלב לא עשיר וכמובן צריך להזכיר את כאב ההנקה. יועצת הנקה מוסמכת תתרום רבות לאמא הצעירה בהסבר של כיצד להניק עוד בבית החולים, ויותר מכך איך ניתן אמהות מניקות עם כאב מינימלי.

ההתאושששות היא בחלק גדול מהמקרים לא פשוטה, בייחוד כשהאמא יולדת בהליך מורכב, בדמיון מוחלט לכל פרוצדורת החלמה אחרת תנומה עמוקה מהווה את הבסיס. סמכו עלי שגם בתחום הזה יש באפשרותן לסייע לאם, באמצעות יועצות בתחום. תסכימו איתי שזה מובן שהרך הנולד יישן הרבה גם כן האם תהיה מסוגלת לישון כל הלילה, דבר שיתרום לתהליך ההחלמה.

בבעיות שינה יש לא מעט טכניקות שכדאי לנסות, עם זאת מהותי להסביר כשם שבתחומים שונים גם תחום השינה הינו תלוי ילד, חלקם דרך מסויימת תסייע ותעזור להם לנמנמם כהלכה ובנוסף ישנם פעוטות אחרים שלא, בגלל זה רצוי להתייעץ עם יועצת שינה שבקיאה ב-2 שיטות לפחות.

לסיכומו של עניין אספר לכן את ההיבטים החשובים שחשוב להקפיד עליהם שבוחרים בנשות מקצוע:

קשר - חשוב שתרגישו קשר חזק לנותנת השירות שהחלטתם לקחת.

זמינות להורים -מהותי שתבחרו ביועצת או דולה שתיהיה זמינה גם בחגים.

ניסיון מקצועי - בשום פנים ואופן לא להסתפק במה שנאמר, אל תחששו, תבקשו לראות קורות החיים.

בנוסף, במקרה ואתן זקוקות להמלצות כל הפרטים ב-יועצות הנקה מוסמכות ושיעבור בקלות!

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה