שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

הבחירה האידיאלית של מיטת טיפולים מעץ


אליחי רובין

:)

 
 

רצוי להשקיע ברכישה הראשונית
המגוון הרחב של מיטות טיפולים המציף בעשורים האחרונים את השוק הישראלי מעמיד מטפלים רבים בפני הצורך בבחירה איכותית אך כלכלית. פתיחת שערי המסחר וכניסתן של מיטות טיפוליות מסוגים שונים שאינן תוצרת חברות ידועות, הורידה את הרף הכללי של איכות המיטות המשווקות בארץ. יחד עם זאת, רצוי להשקיע סכום ראשוני ולא לרכוש מיטות זולות שכן עלות התחוזוקה השוטפת שלהן והנזקים הנגרמים כתומאה מאי הנוחות הנגרמת במהלך הטיפולים המתבצעים על מיטות באיכות ירודה, מהווה הפסד כספי גדול הרבה יותר.


הפופולאריות של מיטת טיפולים מעץ
הפופולאריות הגואה של טיפולים שונים הביאה לצורך בייצור מיטות טיפולים מעץ, הנוחות יותר לניוד בין בתי המטופלים. סוגי המיטות הטיפוליות המשווקות כיום נחלקות לשני סוגים עיקריים כאשר מיטות עץ טיפוליות מקנות נוחות מרבית במהלך הטיפול, מונעות רעשים שונים ומעוצבות באלגנטיות, ואילו מיטות הטיפול העשויות אלומיניום הינן קלות הרבה יותר לנשיאה בשל משקלן הנמוך, אולם גורמות לרעשים ולאי נוחות.מיטת טיפולים מעץ

למיטת עץ איכותית, חייגו עכשיו: 08-9333034, או חפשו בגוגל את "קפל קל".


מגוון היתרונות של מיטת העץ
מרבית המטפלים בוחרים מיטת טיפולים מעץ המעניקה נוחות מירבית במהלך הטיפול, מעבירה אנרגיה טבעית חמה, ובשל העיצוב האיכותי שלה. יחד עם זאת, לא כל מיטת טיפולים מעץ מתאימה לכל סוגי הטיפולים או המטפלים. מיטות טיפולים מעץ המיוצרות בסין הן כמובן הבחירה הזולה יותר, ואילו אחרות המגיעות במרביתן מארצות הברית, ניחנות בעיצוב דקורטיבי ובאיכות גבוהה יותר המשמשת את המטפל למשך זמן רב.


בין מיטות הטיפולים מעץ הנפוצות כיום בישראל, ניתן למצוא דגמים רבים, כאלה העשויים עץ מייפל וניתנים לכוונון לגובה הרצוי, בעלות שרוולים ייחודיים לידיים ונוחות לתפעול. איכויותיהן של המיטות מותאמות למחירן, כך שמטפל מקצועי ישקיע לרב במיטות המקצועיות יותר, וסטודנטים או מתמחים יוכלו לרכוש מיטות טיפולים מעץ בטווחי מחירים נמוכים יותר.

מרבית מיטות הטיפולים מעץ נמכרות עם תיק נשיאה ואריזה נוחה ורצוי לרכוש מיטה בעלת משענת ראש הניתנת לכיוון. יש להפריד בין מיטת טיפולים מעץ המיוצרת כאשר חור נשימה מובנה בתוכה ומפריעות את תנוחת הצוואר הטבעית הנוחה למטופל. בין המגוון הרחב של מיטות טיפולים מעץ ניתן למצוא כאלה המציעות גב מתכוונן, אופציה החשובה למטפלים ברפלקסולוגיה או קוסמטיקה. המיטות האיכותיות יותר מאפשרות 2 זוויות כוונון שונות.

רצוי לא להתפשר על מיטת טיפולים מעץ אשר מחירה הראשוני זול ועלויות התחזוקה, התיקונים ואי הנוחות הנגרמת במהלך הטיפול עשויים לגבות מחירים רבים. בין השיקולים השונים שיש לקחת בחשבון הינם אבדן לקוחות או במקרים הקיצוניים ביותר, סכנות של תביעה בשל נזק הנגרם למטופל כגון כאבי גב או הצלחת הטיפול הצפויה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה