שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

הומאופת - חשיבות בחירת המטפל שלכם


אסף יהלומי
 
 

הומאופת הוא אותו מטפל אשר סיים בהצלחה את לימודי ההומיאופתיה ויודע כיצד לאבחן את הבעיה שלכם ולהתאים לכם את התרופה הטבעית אשר תעזור לכם להחזיר את הגוף לאיזון ולהביא לריפוי.

אם אתם סבורים כי בחירת הומאופת דומה לבחירת רופא קונבנציונאלי, כדאי שתקראו את המאמר וזאת על מנת להבין את ההבדל בין השניים ולבצע את הבחירה הנכונה.

הומאופת- הכל מתחיל בהכשרה

הדבר הראשון ואחד הדברים החשובים ביותר הוא לוודא כי המטפל אליו אתם פונים סיים לימודי הומאופתיה באחד מהמכללות או השלוחות המציעות מסלול לימודים של ארבע שנים. מסלול זה מערב לימודים עיוניים וסטאז' מעשי ומבטיח כי האדם אשר מציג את עצמו בתור הומאופת אכן בעל אותו ידע נדרש. לאחר מכן ניתן לברר איתו אם יש לו ניסיון מעשי מלבד תקופת ההתמחות ואילו בעיות הוא פתר ובהתאם להגיע להכרעה האם זהו איש המקצוע המתאים לכם.

 

הומאופת- הכימיה משחקת תפקיד

יש לקחת בחשבון כי הומאופת מציעה שיטת טיפול שונה מזו המוצעת על ידי הרפואה הקונבנציונאלית וכן חשוב מאוד שהמטופל יסמוך על המטפל ויצליח לחשוף בפניו מיני פרטים אשר חשובים לטיפול. חשוב לדעת כי כאן הטיפול מבוסס על ריפוי הגוף והחזרתו לאיזון גוף- נפש וזאת על ידי תרופה הומאופתית שמותאמת במיוחד בשבילכם. תרופה זו וכן תהליך הריפוי יוכלו להתרחש רק אם אתם מצליחים להיפתח בפני המטפל ולכן חשוב מאוד לבחור מטפל שאיתו יש לכם כימיה.

 

הומאופת- בדיקות נוספות

טרם את בוחרים איש מקצוע המציע טיפול הומאופתי מומלץ לבדוק גם את הדברים הבאים:

רשום באגודה- חשוב לבדוק האם המטפל רשום באגודה להומיאופתיה. חשוב לדעת כי האגודה מגדירה קריטריונים לחברים המצטרפים אליה, ביניהם הכשרה ותעודות המעידות על כך, שיתוף פעולה עם האגודה, שמירה על סודיות רפואית ועוד. ניסיון- חשוב לברר מהו הניסיון של המטפל. בררו איתו האם הוא אבחן וטיפל בבעיות אשר דומות לבעיות שלכם. תרופות- האם הוא רוקח את התרופות בעצמו או האם הוא נותן לרוקח מקצועי לעשות זאת ועוד.
 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה