שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 
הדיקור הסיני הוא שיטת טיפול עתיקה שמקורה בסין העתיקה. מסמכים רשמיים וכן ממצאים ארכיאולוגיים מספרים על שימוש בשיטה בתקופות קדומות ביותר.
המשך קריאה
עם כל הכבוד לרפואה הקונבנציונאלית, לחידושים ולמחקרים המתקדמים, רבים בוחרים את הרפואה המשלימה כדרך טיפול לגיטימית. הטיפולים האלטרנטיביים מגיעים כטיפולים בפני עצמם או כהשלמה לטיפול הקונבנציונאלי למרות שאין עדיין הוכחות מדעיות להם. אחד מאותם טיפולים הוא הדיקור הסיני, טיפול אשר הפך ברבות השנים לאחד מסוגי הטיפולים המבוקשים ביותר, טיפול שרבים מעידים עליו כאפקטיבי במיוחד אם מיד לאחר הטיפול ואם לאחר תקופה מסויימת.
המשך קריאה
טיפול רגשי לילדים כללית כולל מפגש בין ילד ומטפל אשר במסגרתו שני הצדדים פועלים למען עבודה משותפת שמטרתה לבחון את דרכי ההתנהגות של הילד ובחינת דרכים לשינוי. ישנן דרכי טיפול רבים אשר באמצעותם ניתן ללמוד על התנהגות מסוימת ולאחר מכן למצוא דרכים לשיפור ההתנהגות באמצעות כלים מתקדמים כמו משחק או דרמה.
המשך קריאה
צמח האלוורה מוכר מזה אלפי שנים למין האנושי בתור צמח מרפא רב עוצמה. סגולותיו הרפואיות נובעות ממאות הרכיבים הפעילים המצויים בתוך הצמח אשר משפיעים בצורה מיטיבה על בעיות שונות, כגון דלקות, כאבים, בעיות עוריות, מערכת חיסונית ועוד. 
המשך קריאה
העולם בו אנו חיים הוא עולם המתנהל על פי דפוסים שהתקשורת מקנה, דפוסים שהינם השתקפות של מה שקורה בעולם. והעולם שלנו הולך ונהיה חומרי יותר ויותר, ולכן גם ההתעסקות של התקשורת היא יותר ויותר על כל מה שקשור לחיצונות ופחות על כל מה שקשור בפנימיות. בעקבות הפיכת העולם ליותר ויותר מוחצן אנו גם רואים יותר ויותר טיפולים חדשניים קוסמטיים, טיפולים אשר בעבר לא היו קיימים. אם אתם מחפשים הזרקות בוטוקס הנה כמה מילים על הטיפול, מהו, ומה עוד צריך לדעת לפני שהולכים לעשות אותו  
המשך קריאה
מיגרנות היא תופעה של כאבי ראש התוקפת פי 2 יותר בנשים מאשר אצל גברים ומגיבה היטב לטיפול בדיקור סיני.
המשך קריאה
הגם אתם סובלים מעייפות יומיומית ותמידית, מתחושת חוסר אנרגיה, נפיחות ביטנית, תחושת אי שקט, הרגשה שלא בא לכם לעשות שום דבר, מרגישים שאיניכם יכולים לחשוב או כי המחשבה מעורפלת או חרדה? אם כן, ייתכן כי אתם סובלים מחוסר איזון אנרגתי המביא לחוסר באנרגיה. 
המשך קריאה
הדיקור הסיני מטפל באלרגיות עונות המעבר בהצלחה רבה. על פי הרפואה הסינית,  הטיפול פותח את מעברי האף, תומך במערכת החיסון ומחזק את אנרגיית הגוף באופן כללי (איזון כללי), מה שמאפשר לגוף להתגבר על האלרגיה ולמנוע ממנה לשוב. 
המשך קריאה
שחלות פוליציסטיות הן תופעה ידועה הפוגע ביכולת של האישה להרות. תסמינים לשחלות פוליציסטיות הן שיבוש מחזור החודשי או חוסר מחזור, שיעור יתר, אקנה והשמנה.  טיפול טבעי בשחלות פוליציסטיות מאפשר להחזיר את הווסת ולהורות בצורה טבעית
המשך קריאה
תסמונת המעי הרגיז הינה תסמונת המערבת שילוב של תופעות הקשורות למערכת העיכול. עד עתה לא נמצא טיפול קונבנציונלי יעיל לתופעה. הרפואה הסינית ובה, הדיקור הסיני, עשוי להיות כלי יעיל, טבעי ובטוח לטיפול בתופעה
המשך קריאה
1-10 מתוך 75 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה