שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 
תקופת ההריון לא פעם טומנת בחובה קשיים, תחושות בריאותיות לא טובות וחולי. הדיקור הסיני הינו כלי נהדר, טבעי, בטוח ויעיל היכול לבוא ולסייע בהתמודדות ובטיפול בבעיות הללו.
המשך קריאה
הרפואה הסינית משתמשת באבחנת לשון כאחת מטכניקות האיבחון שלה. על מה באמת מדובר וכיצד באמת ניתן לראות משהו על הלשון?
המשך קריאה
בעיות פוריות זכריות נמצאות אף הן בעלייה מתמדת. הסיבה לכך עשויה להיות אורח החיים, תזונה לא נכונה או חשיפה לרעלנים. האם יש מה לעשות? כן. דיקור סיני הוא כלי נפלא שהוכי כיעיל ובטוח לטיפול בבעיה.
המשך קריאה
עונת האביב היא העונה הטובה ביותר, על פי התאוריה של הרפואה הסינית, לביצוע תהליכי ניקוי רעלים למיניהם.  הנה מידע על כיצד ממליצה הרפואה הסינית לנקות רעלים מהגוף?
המשך קריאה
ההומאופטיה היא שיטת ריפוי טבעית למחלות שכולנו סובלים מהן, והרפואה המערבית לעיתים אינה מסוגלת לתת להן טיפול הולם.
המשך קריאה
ישנם סוגים רבים של מכשירי שמיעה. לכל אחד ממכשירי השמיעה קיימים יתרונות ייחודים לו. הכתבה הבאה תעזור לך לבחור את היתרון החשוב ביותר עבורך.  
המשך קריאה
החיים שלנו שזורים במקרים משמחים ומקרים פחות משמחים , באינטנסיביות ובקצב מהיר של פעולות ועשייה שלא תמיד מטיבות עמנו, לאלה מצטרפים שורה שלמה של קונפליקטים,זרזים, טריגרים אשר יוצרים מצב של חוסר איזון וחוסר הרמוניה בנינו לבין עצמנו , בנינו לבין הסביבה, בין הנפש שלנו לפיזי שלנו, בין המנטאלי שלנו לבין הפיזי. ובנוסף לאלה מתווספים חומרים אנרגטיים וכימיים אשר יוצרים אצלנו כאוס .  
המשך קריאה
ההומאופטיה יכולה לסייע כמעט בכל תחום רפואי. בין תחומים אלו תחום רפואת השיניים.
המשך קריאה
מגנטותרפיה היא אחד מתחומי הרפואה האלטרנטיבית שעושה שימוש במגנטים סטאטיים לשיכוך כאבים ולטיפול בבעיות רפואיות אחרות. בדרך כלל המגנטים משולבים בצמידים, טבעות, מדרסים, מזרונים ובגדים. מחקרים רבים נעשו בעשורים האחרונים בנושא וכולם הראו שלאביזרים מגנטיים אין תועלת יתרה לעומת אביזרים דומים ללא המגנטים. המחקרים מראים שלטיפול באמצעות מגנטים אין שום השפעה פרט לאפקט הפלסבו. למרות שאין שום הוכחות מבוססות לתועלת של הריפוי המגנטי, אביזרים ממוגנטים מאוד פופולריים. לפי אומדנים מחזור המכירות השנתי של המגנטים עולה על מיליארד דולר!
המשך קריאה
ישנם מספר סיבות לנשירת שיער, סיבות שבכל מקרה אנו לא יכולים כמעט לשלוט בהן. נשירת שיער יכולה להגיע בעקבות טיפולים בחומרים מסוימים, חומרים שמשתמשים בהם בטיפולים כימותרפיים וכדומה, ואין ממש מה לעשות אלא פשוט לחכות שהתקופה תעבור ולאחר סיום הטיפולים השיער כבר יצמח מעצמו. נשירה של שיער יכולה גם להיות תורשתית ועם הגיל ישנה התקרחות ה שקורה בדרך כלל אצל גברים, וישנה נשירה של שיער בגלל חוסר בוויטמינים ומינרליים ואת זה אפשר להשלים ובתוך זמן השיער מתחיל להתעבות.  
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 75 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה