שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

טיפול בכאבי צוואר


ubebig@gma
 
 

 

כאבים צוואר כרוניים עלולים להוות יותר ממטרד, הם יכולים להפוך לבעיה אשר משתקת ומשבשת את שגרת היום יום. כאבי צוואר כרוניים נובעים כמעט תמיד מבעיות שונות בגב ובעמוד השדרה, אשר מקרינות גם על אזור הצוואר. טיפול בכאבי צוואר צריך אם כן להתייחס לשני גורמים עיקריים: לבעיה בעמוד השדרה אשר גורמת למצב הבלתי רצוי, ולכאבים בצוואר עצמו. היות והטיפול בגב עלול להיות ממושך ומורכב, כדאי לכל הפחות לפנות אל גורם שיוכל לסייע לכם עם טיפול בכאבי צוואר על מנת שתוכלו שוב לתפקד בחיי היום יום בצורה טובה. כאבי צוואר עלולים להיות לא פחות ממשתקים עבור רבים אשר סובלי מין הבעיה, כאשר עם כל פנייה קטנה של הראש או שינוי של הזווית מורגש כאב חד וחריף. הדבר עלול להתרחש גם במהלך פעולות קטנות ורגילות, כמו שימוש בשפופרת הטלפון או שימוש בכרית עבור השינה.

 

כיצד ניתן לטפל בכאבים בצורה טובה

 

הטיפול הקונבנציונלי כרוך בשימוש במשככי כאבים בינונים או חזקים, במינונים שונים. טיפול זה מרתיע לא מעט מין המטופלים, והדבר אינו מפתיע שכן משככי כאבים הנלקחים במשך תקופה ארוכה עלולים לגרום לתופעות לוואי לא רצויות, כמו בעיות בכבד או בקיבה. מסיבה זו מטופלים רבים מחפשים טיפול אלטרנטיבי אשר יוכל לשים סוף לכאבים בצורה טובה, ולא פחות חשוב מכל – בטיחותית. אחת הדרכים המבוקשות ביותר כיום הוא טיפול בכאבי צוואר באמצעות שימוש בלייזר בעוצמה נמוכה, ועוד על כך לפניכם.

 

שימוש בלייזר בעוצמה נמוכה

 

שימוש בלייזר בעוצמה נמוכה עבור טיפול בכאבי צוואר מאפשר לכם ליהנות משיטה בטוחה ויעילה, שהיא גם מוכחת מדעית ופופולארית גם בארצות הברית ובאירופה. השיטה עושה שימוש בקרני לייזר אשר חודרים אל עומק הרקמות, ומצליחים לעורר מחדש את התאים לתפקוד נורמלי ותקין. התוצאה היא שיפור ניכר במצב הבריאותי של המטופל וירידה ברמת הבצקות והדלקות. הטיפול מאפשר למטופל גם להוריד את המינון של הטיפול התרופתי באופן ניכר, ועל ידי כך הוא מונע תופעות לוואי לא רצויות. השיטה היא בטוחה מאוד לשימוש וקיבלה את כל האישורים הנדרשים בארץ ובחו"ל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה