שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

טיפול טבעי בטחורים


Lini Kan
 
 

טחורים זה לא נעים

טחורים בהגדרתם הרפואית הינם הצטברות גדולה של כלי דם באזור פי הטבעת אשר גורמים לכאבים בזמן ההליכה לשירותים, בזמן ישיבה ואף לעיתים בהליכה, ופעמים רבות גורמים לדימום מפי הטבעת.

הטחורים מופיעים לרוב אצל נשים באחוז גבוה מגברים, וגם מופיעים לרוב אחרי גיל העשרים לחייהן- ובדרך כלל נפוצים לאחר לידות אשר בהן נוצר לחץ על האזור אשר ככל הנראה מוביל לטחורים.

למאמר מפורט יותר על טיפול טבעי בטחורים תוכלו לקרוא בלינק. 

ממה טחורים נגרמים?

כמו שצוין הריונות ולידות הם סיבה למסיבה כאשר זה מגיע לטחורים. כמו כן בעיות של עצירות, לחץ נפשי, יתר לחץ דם ובמקרים מסוימים אף בגלל בעיות של אי ספיקת לב.

כאשר מופיעים טחורים חשוב מאוד לערוך בדיקות מקיפות ולראות שהבעיה אינה נגזרת של בעיה חמורה יותר.

כיצד מטפלים בטחורים?

לפני שנתאר אנחנו רוצים להמליץ בחום על לימודי תזונה שיאפשרו לכם לא רק להבין על התהליכים הפיזיולוגיים אלא גם לאפשר לכם להתאים את המידע אליכם. 

בנוסף ישנם ישנם שיטות ריפוי נוספות שמתמקדים באספקטיים הפיזיולוגיים בכללותם. השיטה שמאפשרת טיפול הומוגני שכזה הוא טיפול במים ומאפשר להכניס את כל הגוף למצב של רגיעה. 

לפני שמתחילים לרוץ בין רופאים ולקבוע תורים לניתוחים על מנת להקל על הכאב והדימום חשוב לדעת כי ניתן פעמים רבות להקל ואף לפתור את הבעיה על ידי טיפול טבעי בטחורים.

ישנם כמה סוגי טיפול טבעי בטחורים, אשר יכולים להתאים לאנשים שונים ולצורות החיים שלהם.

סוג אחד של טיפול טבעי בטחורים הוא טיפול במים, שימוש קבוע בבידה, שמירה על ההיגיינה וישיבה באמבטיה של מים פושרים. סוג אחר של טיפול טבעי בטחורים הוא פיזיותרפיה ולימוד נכון כיצד לשבת בזמן עשיית צרכים, כמו כן גם נפוץ שימוש בדיקור סיני ועוד. בכל 

מה אתה אוכל?

היסוד הבסיסי של טיפול טבעי בטחורים הוא שימת לב למאכלים אשר האדם מכניס לגופו.  אנשים אשר עיסוקים הוא טיפול טבעי בטחורים, ואשר למדו קורס של לימודי תזונה, ראשית כל ייתנו לכם תפריט עשיר בסיבים תזונתיים, צמחי מרפא, תה צמחים, הקפדה על שתייה מרובה באופן כללי, הימנעות מאכילת מאכלים הגורמים לעצירות ואף נטילת תוספי תזונה.

כאשר ישנם טחורים לא מומלץ תמיד לתת לרפואה המערבית להתערב ולהכניס לגוף חומרים שאינם טבעיים לו או שיטות טיפול לא סימפטיות כגון הרחבת פי הטבעת, צריבת כלי דם וטיפול בהלם חשמלי- ניתן לרפא טחורים גם בצורה נעימה, יעילה וללא תופעות לוואי בצורה הטבעית לגוף.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה