שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

טיפול רגשי לילדים כללית


שערי הצלחה
 
 

טיפול רגשי לילדים כללית

הכל אודות טיפול רגשי לילדים

טיפול רגשי לילדים כללית כולל מפגש בין ילד ומטפל אשר במסגרתו שני הצדדים פועלים למען עבודה משותפת שמטרתה לבחון את דרכי ההתנהגות של הילד ובחינת דרכים לשינוי. ישנן דרכי טיפול רבים אשר באמצעותם ניתן ללמוד על התנהגות מסוימת ולאחר מכן למצוא דרכים לשיפור ההתנהגות באמצעות כלים מתקדמים כמו משחק או דרמה.

 הקשר בין הילד והמטפל

במסגרת טיפול רגשי לילדים כללית מתפתח קשר בין המטופל לילד המאפשר לילד לבטא את התחושות והמחשבות שלו. בשל העובדה כי מדובר בהליך ארוך יש לתת להורים אפשרות להיות מעורבים בטיפול. במסגרת הטיפול ההורים יפגשו עם המטפל לצורך הערכה ועדכון.

 מעורבתם של ההורים

הזכרנו את העובדה כי ההורים צריכים להיות מעורבים בטיפול. במסגרת הפגישות עם המטפל ההורים מקבלים כלים להבין את ההתנהגות של הילד ופועלים לשינוי דפוסי ההתנהגות שלו.

 שינוי התנהגות באמצעות משחק

הזכרנו את העובדה כי באמצעות משחק ניתן להבחין בשינוי דפוסי ההתנהגות. אם ניקח לדוגמא את העצמאות של הילד הרי באמצעות משחק ניתן ללמוד על המעורבות של ההורים בחיי הילדים והצורך שלהם להמריץ את הילדים או למנוע מהם להתנסות בחוויות שונות.

 הטיפול מתחיל באמצעות שיחה

הטיפול מתחיל באמצעות שיחה בין הילד לבין המטפל ומטרתה מסירת אינפורמציה. במסגרת עבודתו המטפל ינסה להבין האם דרושה התערבות פסיכיאטרית או נוירולוגית.

התייעצו עם מומחים בתחום

בטרם התחלת הטיפול בררו אודות מקום בו ניתן לקבל את הטיפול הטוב ביותר. כיום ישנם מקומות רבים אבל לצד ריבוי המקומות חשוב לבחור את המקומות הטובים ביותר במטרה לקבל טיפול מקיף ומקצועי הניתן על ידי מומחים בתחום. על כך חשוב מאד להתייעץ עם מומחים אשר יש ביכולתם למסור לכם אינפורמציה אודות מקומות שונים. שערי הצלחה נחשב לאחד המקומות הטובים ביותר ולכן אתם יכולים להיות בטוחים.

בחנו את ההשכלה של המטפלים

נוסף על התייעצות אל תהססו לבחון את ההשכלה של המטפלים. הכנסו לאתרי האינטרנט השונים ובחנו את ההשכלה שלהם, שאלו אותם היכן למדו ואודות המקומות השונים בהם עבדו בטרם הגיעו למקום העבודה הנוכחי. באמצעות איסוף מידע תהיה לכם אפשרות לבחור את המקום המתאים ביותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה