שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2501
מאמרים: 7549
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

כדאי לדעת: ניקוי רעלים מהגוף


Lini Kan
 
 
 
ניקוי רעלים מהגוף מתבצע כל העת בגופנו באופן טבעי
 
בגופנו כל העת מתבצעת פליטת חומרים רעילים על ידי מתן שתן, צואה, הפרשת זיעה ועוד. הפרשות אלו נועדו סייע לגוף לפלוט את החומרים הרעילים שהצטברו בו ובכך לאפשר תהליך של ניקוי רעלים מהגוף.
 
אורח החיים המערבי גורם לגוף עומס חסר תקדים של רעלים 
 
אורח החיים המערבי הכולל אי שמירה על אכילה בריאה, מזונות מתועשים, שימוש בחומרים רעילים בחומרי ניקוי וקוסמטיקה, ספיגת אוויר מורעל כתוצאה משאיפת אוויר, בנוסף ללחצים, מתח וחרדות ללא שינה מספקת, גורם לגוף לעומס רעלים ובכך לקושי ועומס בתהליך ניקוי רעלים מהגוף. על פי הרפואה הטבעית הרעלים מצטברים בגוף ללא יכולת פליטה גורמים לגוף להשתמש באמצעים מתוגברים לניקוי הרעלים והן – המחלות.
 
מחלות הם הדרך של הגוף לפלוט רעלים ולנקות את עצמו באופן מתוגבר
 
על פי הרפואה הטבעית, במקרה של עומס רעלים על הגוף, הגוף נחלה על מנת שהמחלה תגרום לתהליך ניקוי רעלים מגוף באופן מתוגבר. ואכן, המחלה נגרמת על ידי הגוף עצמו על מנת לאפשר לו לנקות את עצמו כאמצעי מתוגבר במקרה של עומס רעלים קיצוני וחזק (מה שמצוי מאד באורח החיים המערבי ) 
 
על פי הרפואה הטבעית תרופות למחלות מדכאות את תהליך ניקוי רעלים מהגוף 
 
על פי הרפואה הטבעית כאשר הגוף נחלה וניתנות לו תרופות הגורמות לדיכוי הסימפטומים של המחלה, התרופות בעצם מדכאות את האפשרות של הגוף לתהליך ניקוי רעלים מהגוף להתרחש באופן מוגבר בעת מחלה וכך לגוף אין אפשרות לנקות את הרעלים ונגרם עומס רעלים הולך ומצטבר.
 
תזונה בריאה ומאוזנת מאפשרת ניקוי רעלים מהגוף 
 
על פי הרפואה הטבעית, תזונה בריאה, שמירה על אורח חיים בריא והסרת מתחים ודאגות מביאה לרפואה טבעית לגוף, למקום בו ישנו ניקוי רעלים מואץ של הגוף מנזקי העבר, אין עומס הצטברות של רעלים על הגוף  והרעלים הטבעיים והפשוטים מתנקים מעצמם בדרכים הטבעיות.
 
אף ברמב"ם שהיה מגדולי הרופאים בהיסטוריה אנו מוצאים מעקרונות הרפואה הטבעית: “ורוב החולאים שבאים על האדם אינם אלא או מאכילת מאכלים רעים או מפני שהוא ממלא בטנו ואוכל אכילה גסה אפילו ממאכלים טובים.” 
 
טיפול במים - לטיפול מקיף להכלה בכאבים כרוניים
 
רפואה טיבעית משמעה גם חיבור לטבע דרך שוטטות, שמיעת צלילי העצים באותן דקות שבה הרוח נושבת. דרך נוספת מקיפה ומהירה "בהתיישבות" הגוף הוא באמצעות טיפול במים. המים אשר מנקים אותנו בפנים במהלך צום טבעי משמשים כמקור של הכלה המעניקים תחושה של שלמות ומאפשרים לגוף לרפא את עצמו. 
 
מכללת אילמה - הבית שלך לרפואה טבעית 
 
מתעניין ברפואה טבעית? רוצה לדעת עוד על ניקוי רעלים מהגוף? חולם לאמץ אורח חיים בריא יותר? במכללת אילמה בניהולו של הרב יובל אשרוב תמצאו את המקום עבורך לרפואה טבעית. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה