שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2473
מאמרים: 7519
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

כל מה שרציתם לדעת על שיאצו


יובל

כרכור - הרפואה לללימודי רפואה משלימה

 
 

 

בין אם הם כבר ניסו לטפל בבעיה ברפואה הקונבנציונאלית ובין אם לא ניסו כלל. כאמור, בטיפול אין שימוש בתרופות או מכשירים כאלה ואחרים, רק עיסוי מיוחד אשר מבוצע על ידי מומחה בתחום רפואה אלטרנטיבית אשר למד לימודי שיאצו ויכול לסייע לכל מטופל ומטופל, כמעט בכל בעיה.

מהלך טיפול שיאצו

לאורך כל אותו טיפול שיאצו המטפל מרוכז אך ורק במטופל. כאמור, המטפל, אשר למד לימודי רפואה משלימה והתמקצע בתחום שיאצו יודע כי הריכוז הוא החשוב ביותר ולן הוא מקפיד לבצע את הטיפול בחדר שקט, ללא הפרעות מסביב, כך שהוא בטוח שיוכל לאזן את הגוף ולגרום לו לרפא את עצמו בצורה הטובה ביותר. במהלך כל אותו טיפול שיאצו המטפל מקפיד להקשיב לצרכים של המטופל, לכאבים שלו ולהרגשה שלו וכך, תוך הבנה עמוקה של הבעיה ושל הצורך של המטופל, הוא יכול לבצע את אותו עיסוי על הצד הטוב ביותר ותוך התמקדות בבעיה ספציפית כזו או אחרת.

השלב הראשון שיש לבצע בעת טיפול שיאצו

הדבר הראשון שכל מטפל חייב לבצע לפני שהוא מתחיל בטיפול שיאצו הוא, כפי שכבר הזכרנו, להבין מהיא הבעיה. לעיתים רבות אנשים שאינם מבינים בתחום הרפואה מתבלבלים ולא יודעים מהי באמת הבעיה. הם חשים את הסימפטומים אך אין להם מושג מהיכן הם מגיעים. זהו תפקידו של מעסה השיאצו – להבין מהיכן בדיוק נובעת הבעיה וכך לטפל בה בצורה הטובה ביותר בכדי לסייע למטופל לקום על רגליו ולחזור לשגרת חיים רגילה, מאושר מאי פעם. לכן, ההשקעה הגדולה ביותר שמצבע מטפל שיאצו היא בהבנת הבעיה, בניתוח הגוף של המטופל ואיתור נכון של שורש הבעיה בה יש לטפל.

מהלך טיפול שיאצו

קודם כל, חשוב לציין כי עיסוי שיאצו מתבצע בלבוש מלא של המטופל. שלא כמו בעיסויים אחרים, כאן אין צורך בהסרת הבגדים והעיסוי מבוצע מעליהם. את הטיפול מבצעים על מזרן או מיטת טיפולים נוחה ונעימה וכך המטפל יכול להעניק את אותו עיסוי שיאצו בצורה הטובה ביותר. חשוב לציין כי אין תשובה חד משמעית לשאלה מתי יש לבצע את טיפולי השיאצו ובאיזו תדירות, הכול תלוי בבעיה ממנה סובל המטופל ומקצב ההחלמה שלו. לכן, מטפל מקצועי יוכל להמליץ על מספר הטיפולים הנדרשים והתדירות על מנת להגיע לריפוי מלא.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה