שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

נשירת שיער אצל גברים – לרפואה הסינית יש פתרון


איי ליבנה

MasterPlus קלינקה לרפואה משלימה - מתמחה בדיקור סיני ודיקור יפני.

 
 

 

נשירת שיער אצל גברים - שיטות שונות לטיפול

גברים הסובלים מנשירת שיער מחפשים מזור למצוקתם מאז תחילת ימי המין האנושי, בשנים האחרונות ישנם טיפולים רבים המנסים לתת מענה לבעיה זו למשל:

·         טיפול בקרן אור – טיפול השואף לעודד צמיחת שיער על ידי שימוש במכשיר קרן אור רפואי. הטיפול נחשב ליעיל אך דורש תחזוקה שותפת לאורך כל חייו של המטופל.

·         טיפול קוסמטי – טיפולים אלו דורשים שימוש של משחות שונות במשך תקופה בלתי מוגבלת, היעילות של הטיפול תלויה לחלוטין ביעילות של המשחה.

·         טיפול תרופתי – ישנן כמה תרופות במרשם רופא שנחשבות ליעילות עבור נשירת שיער אצל גברים. תרופות אלו עשויות להיות בעלות תופעות לוואי לא נעימות.

·         פלסטיקה – השתלת שיער היא טיפול על ידי ניתוח. הניתוח דורש העברה של שיער מאזור אחד של הראש לאחר, הטיפול יקר וכאמור מדובר בניתוח לכל דבר ועניין.

נשירת שיער אצל גברים – טיפול על ידי רפואה משלימה

הרפואה המשלימה מציעה כמה פתרונות מצוינים להתמודדות עם נשירת שיער אצל גברים, למשל:

·         שימוש בצמחי מרפא – הרפואה הסינית מכירה את תופעת הנשירה אצל גברים ואת הסיבות הגורמות לה, היא שואפת לטפל בתופעה בגישה מערכתית ולא בסימפטום בלבד. אי לכך ניתן לטפל בתופעה על ידיד שימוש בצמחי מרפא שונים. תוספי תזונה וצמחי מרפא הידועים כמעודדי צמיחת שיער על ידי הרפואה הסינית עוזרים מאוד במקרה זה.

·         דיקור – אחת השיטות הטובות ביותר לשם טיפול בנשירת שיער אצל גברים היא דיקור. דירו סיני או דיקור יפני יכול לעזור מאוד לחדש את זרימת האנרגיה לקרקפת וכך לחדש את צמיחת השיער. כאשר ישנו חוסר איזון באיברים פנימיים כגון הטחול או הכבד, נשירת זיער אצל גברים יכולה להיות תסמין לבעיות אחרות. הדיקור יפתור את הבעיה הפנימית וצמיחת השיער תתחדש.

האם רפואה אלטרנטיבית באמת יכולה לטפל בנשירת שיער?

מכיוון שהרפואה המערבית והקוסמטולוגיה מטפלות בתסמין ולא בגורמים לתופעה, נשירת שיער אצל גברים עשויה לא למצוא את פתרונה במשרדו של הרופא או אצל הקוסמטיקאית. לאומת זאת, הרפואה הסינית, היפנית והמזרחית בכלל מטפלות בגורמים לתופעה. נשירת שיער אצל גברים מטופלת בהצלחה רבה מזה אלפי שנים במזרח, כל מי שסובל מהתופעה יכול למצוא מזור על ידי דיקור, שימוש בצמחי מרפא ושיטות אחרות. התייעצות עם מטפל סיני או מדקר מוסמך יכולה לעזור להבין את שורש הבעיה הגורמת לנשירה, טיפול נכון על ידי איש מקצוע היא הדרך הטובה ביותר להחזיר את צמיחת השיער.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה