שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

רפואה אלטרנטיבית וצמחי מרפא


אקסטרה קידום אתרים http://www.seo-extra.co.il/

אקסטרה קידום אתרים

 
 

 

הרפואה האלטרנטיבית או הרפואה המשלימה צברה בשנים האחרונות תאוצה רבה והפכה לטיפול רפואי שיגרתי ליותר ויותר אנשים, לצידה של הרפואה הקונבנציונלית. הרפואה האלטרנטיבית לא באה במקום הרפואה הרגילה אלה מהווה כתוספת לרפואה שרובנו מכירים.

רפואה אלטרנטיבית

רפואה אלטרנטיבית משמעותה היא השלמה ולא תחליף לרפואה הרגילה והיא תופסת יותר ויותר מקום בחיי בני האדם, הדרישה לרפואה משלימה הולכת וגוברת, יותר ויותר אנשים פונים לטיפולי רפואה משלימה, טיפולי רפואה אלטרנטיבית מסייעים לגוף לטפל בעצמו ולהגיע לאיזון. שיטות הטיפול של רפואה אלטרנטיבית הם אלו שלא על ידי המדע, ורובן הן שיטות עתיקות שמקורן ממזרח אסיה, רפואה סינית, הודית או יפנית, דרום אמריקאית ואירופאיות. הרפואה האלטרנטיבית כוללת מגוון שיטות. יש שיטות המתייחסות לגוף יש המתייחסות אל הנפש ויש כרפואה מונעת. היא אינה מטפלת רק בסימפטומים של המחלה אלא מנסה לברר מהם הגורמים לסימפטומים והקשר למצב הנפשי.

צמחי מרפא

צמחי מרפא יכולים להיות מעצים, שיחים, פרחים, פירות וירקות. יש צמחים שמגיעים לישראל משימוש מסורתי באזורי התפוצות ויש צמחים שמגיעים מהמסורת ההודית, יש צמחים ייחודיים לארץ ישראל וסביבתה שנפוצים למטרות ריפוי.בעיקר בקרב הבדווים וערביי הארץ, בישראל לרוב מחלקים צמחי המרפא לצמחים מערביים וצמחים סיניים. השימוש בצמחי מרפא ידוע כבר מתקופת התנ"ך, בעבר הרחוק השתמשו בשיטות הריפוי הטבעי המבוססות צמחים.‏ רפואה בעזרת צמחי מרפא התפתחה במקומות שונים בעולם, נשתמרה ועברה מדור לדור על ידי העברת הידע מאב לבן או בעזרת תיעוד בכתב. כיום המחקר על רפואה באמצאות צמחי מרפא נמצא בעליה מתמדת.

כאבי גב תחתון

הגב התחתון הוא אחד האזורים הרגישים ביותר בגוף האדם לפגיעה ולכאב. כאבי גב תחתון מורגשים בזמן עמידה, הליכה, ישיבה, פעילות ספורטיבית ובדרך כלל יש גם גבלה בתנועה, הם יכולים לגרום להפרעה בתפקוד היום יומי. כאבי גב תחתון יכולים לנבוע משחיקת סחוס בין מפרקי החוליות, עומס יתר על החוליות, דיסק בולט הגורם לגירוי של שורשי העצבים ועוד. כאבי גב תחתון הם כאבים חד פעמיים, הם חוזרים ונשנים, לרוב הם מקרינים כאב גם לאזורים אחרים כמו רגלים, וישבן ולכאב יכולה להתווסף תחושה של נמלול.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה