שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בריאות -> רפואה משלימה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
רפואה משלימה
 

תרופות סבתא - הכי טבעי להיות בריא


טל רהב

שיווק באינטרנט.

בלוג תרופות סבתא

 
 

תרופות סבתא הן הכינוי למרקחות תוצרת בית שאנשים החלו לבשל בבית כבר לפני עשרות שנים. בעוד העולם המערבי היום משתדל לקבל את הרפואה הסינית שהגיע אלינו מהמזרח היו כאלו רבים שקיבלו על עצמם רצפטים עתיקים שעברו תהליך לזמן של דורי דורות כש במינון המתאים מסייעים להתגבר על מכאובים נפוצות ותחלואים שונים.

תרופות סבתא מתבססות על רכיבים נטורליים בלבד מעולם הצומח ועושה שימוש ביכולות הייחודיות של הצמחים על מנת להתגבר על כאבים ספציפיים כמו כאבי ראש, בעיות עור, שיעול, עצירות, נשירת שיער וכו'. העניין הינו לעזור לגוף להתנגד לזיהומים, מחלות ובעיות נוספות באמצעות תרופות מן הטבע ללא תופעות לוואי או סכנת התמכרות דרך שימוש בתרופות מהונדסות שאין לדעת מה תהיה ההשפעה לזמן הארוך.

דוגמא נפצה מאוד של תרופות סבתא לצינון ושיעול זו בוודאי תבשיל העוף של אמא, אין ילד במדינתנו שאמו לא הכינה מרק עוף סמיך בעת ש חלה בשפעת או היה מצונן. דוגמא נוספת הינה תה לימון לגרון הכואב.

לאיזו תכלית כדי להשתמש בתרופות סבתא בעשור האחרון אנשים רבים בארץ ובעולם מגלים מודעות גדולה יותר לבריאות מן הטבע. עוד ועוד אנשים מנסים לסגל לעצמם אורח חיים עשיר יותר על ידי השגחה על תזונה אלטרנטיבית והפחתת הצריכה של אוכל עם השפעות שליליות כמו למשל מזון מעובד, צבעי מאכל ומזונות עתירי שומנים.

את מה שידענו בטרם עשרים שנה הופך לפחות קשור בכל המדובר בתזונה, בריאות וכושר. כך בנוסף בכל המדובר בתרופות סבתא המכילות מחומרים מן הטבע בעלי תכונות תרופתיות ובריאותיות ידועות.
אנו מכנים אותם "תרופות סבתא" בגלל שאלו נתפסו כשונים, אבל מה שהסבתות יודעת כבר המון שנים הופך אט, אט לנחלת ההמונים.

היום ניתן לבחון תרופות המשתייכות לעולם הרפואה האלטרנטיבית בתחומים כמו נטורופתיה ורפואה סינית העושים שימוש בדיוק באותם הצמחים.

חלק מהתרכובות הן תרופות סבתא טבעיות והיסטוריות שקיבלו שם קליני ובקבוק מיוחד בשביל לסייע לחולה לתת אמון בגישה הטוענת שלצמחים הטבעיים קיים פיתרון לתחלואים ומכאובים רבים, כאלו שהורגלנו והתרגלו ליטול משככי כאבים שהומצאו במעבדות פשוט כי לא ידענו אחרת.

כמו תרופות סבתא לטחורים, תרופות סבתא שהורינו קיבלנו בשביל להתגבר על הכאב הם כמעט זהות לחלק מהתרכובות שנמכרות בבתי המרקחת (זהות מבחינת המרכיבים הפעילים הבאים להילחם במחלה).
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה